کارنامه 9 ماهه 13 بانک بزرگ بورسی

بررسی عملکرد 13 بانک بزرگ بورسی در پایان فصل سوم سال جاری نشان می دهد درآمدهای مشاع این بانک ها در مجموع با رشد 63 درصدی به 104 هزار میلیارد تومان رسید و درآمدهای غیر مشاع آنها با رشد 68 درصدی 56هزار میلیارد تومان افزایش یافت .
پیرامون حواشی نرخ سود بانکی؛

چرا بانک مرکزی فقط به نفع بانک‌ها می‌اندیشد نه به مصالح کشور؟

همه می‌دانند که اقتصاد ایران بانک محور است و تامین مالی کل فضای کسب و کار در دست بانک‌هاست و بازارهای مانند سرمایه تنها اندکی از نیاز بنگاه های اقتصادی ایران را تامین می کنند.

رشد 86 درصدی تراز عملیاتی بیمه ما در پایان دی ماه 99

بیمه ما در دی ماه سال جاری تراز عملیاتی مثبت 82 میلیارد تومان را ثبت کرد و تراز ده ماهه این شرکت به 723 میلیارد تومان رسید، که نسبت به دوره مشابه سال گذشته بیش 86 درصد اقزایش داشته است.

هموار شدن مسیر افزایش سرمایه رایگان بانک تجارت در سال آتی

با این واگذاری، اندوخته بانک تجارت برای افزایش سرمایه در آینده افزایش یافته و این بانک می تواند در مرحله بعدی در سال آتی یا بلندمدت‌تر بدون پرداخت مالیات و هزینه اضافی ازین محل افزایش سرمایه قابل توجهی در مجموع بدهد.

تراز عملیاتی موسسه ملل 1101 میلیارد تومان شد/ رکورد جدید در جذب سپرده های بانکی

موسسه اعتباری ملل در 10 ماه نخست سال جاری تراز عملیاتی مثبت 1101 میلیارد تومان را ثبت کرد و مانده سپرده های سرمایه گذاری شده در این موسسه به بیش از 21 هزار میلیارد تومان رسید که 39 درصد بیشتر از 12 ماه سال 98 است .
بانک رفاه کارگران در پایان آذر ماه

ثبت 441 میلیارد تومان سود خالص / رشد 21 برابری سود سرمایه گذاری ها

عملکرد مطلوب بانک رفاه کارگران در سه فصل نخست سال جاری سود خالص این بانک را با رشد 113 درصدی به 441میلیارد تومان رساند و برای هر سهم 188 ریال سود شناسایی کرد.

"وبملت" همه رکورد ها سودآوری در سال 98 را پشت سرگذاشت

بانک ملت با ثبت سود خالص 8.7 هزار میلیارد تومانی و شناسایی 419 ریال سود برای هر سهم در 9 ماه نخست سال جاری 332 درصد رشد در سود خالص و سود هر سهم نسبت به مدت مشابه سال گذشته داشته است.
تازه های بانکداری
چرا بانک مرکزی؛ فاجعه بانک شهر را جمع نمی‌کند؟

چرا بانک مرکزی؛ فاجعه بانک شهر را جمع نمی‌کند؟

مطالبات و مشکلات بانک همچنان از سوی شهرداری بر بانک تحمیل می شود، اما هیچ پیگیری ازین بابت نمی شود و تا زمانی که کسی جلوی رفتار غیرحرفه ای این نهادهای بالادستی نایستد وضعیت بانک شهر بهبود نمی یابد.
ثبت 234 میلیارد تومان سود خالص

ثبت 234 میلیارد تومان سود خالص "وملل" در ۹ ماهه سال جاری

عملکرد مطلوب موسسه ملل در سه فصل نخست سال جاری سود خالص این موسسه را با رشد 51 درصدی به 234 میلیارد تومان رساند و برای هر سهم 234 ریال سود شناسایی کرد.
درصد دارایی‌های  موسسه ملل افزایشی شد

درصد دارایی‌های موسسه ملل افزایشی شد

شرکت اعتباری ملل در دوره منتهی به ۳۱ شهریور ماه ۱۳۹۹، در مقایسه با دوره ۶ ماهه سال گذشته افزایش ۱۴ درصد درآمدها، افزایش ۴۰ درصد سود عملیاتی، افزایش ۴۰ درصد سود خالص، افزایش ۲۶ درصد دارایی ها و افزایش ۷۶ درصد سود انباشته داشته است.
بررسی عوامل جهش بانک تجارت در تراز عملیاتی

بررسی عوامل جهش بانک تجارت در تراز عملیاتی

بانک تجارت در مهترین عملیات بانکی که شامل جذب منابع و اعطای تسهیلات است در سه فصل نخست سال جاری عملکرد بسیار مطلوبی داشته است بطوری که تراز عملیاتی این بانک در این دوره نسبت به دور مشابه سال گذشته بیش از 552 درصد رشد داشته است که حاصل اعتماد سپرده گذاران و اصلاح پرتفوی سپرده های سرمایه گذاری شده است .
ایجاد شرایط رکود اقتصادی و اقبال مردم به بانکها برای پس انداز

ایجاد شرایط رکود اقتصادی و اقبال مردم به بانکها برای پس انداز

در دوسال گذشته، وضعیت اقتصادی کشور به گونه‌ای بود که پس اندازهای بانکی را تحت تاثیر خودش قرار داده‌بود، اما در ماه اخیر شاهد آن هستیم که مردم آرام آرام از هیجان خارج شده و به آرامش می رسند و در کنار این رخداد، به بانکها روی می اورند.

بانکی که با کارآمدی مدیریتی؛ تحریم‌ها را هیچ انگاشت

بانک ملت، در نشریات جهانی به بهترین بانک ایرانی در سطح بین المللی مشهور است و در سال 2020 نیز علاوه بر بانک نمونه بودن، بهترین بانک به لحاظ مدیریتی نیز تعیین شده است.
اخبار بیمه

"نوآوری، بهره‌وری و خلاقیت سه گام مهم توفیق بیمه کارآفرین"

شرکت بیمه موفق، شرکتی است که شبکه فروش قوی و کارشناسان فنی مناسبی داشته باشد .
با پوشش ریسک کرونایی بیمه تعاون

با پوشش ریسک کرونایی بیمه تعاون

در ماه‌های اخیر که همه‌گیری کرونا شرایط کسب‌وکار را به بدترین شکل ممکن درآورده است، بنگاه‌های زیادی در معرض ورشکستگی و انحلال قرار گرفتند اما برخی طرح‌های بیمه‌ای با پوشش ریسک این شرکت‌ها، زیان آنها را به حداقل رساند.

تشریح وضعیت بیمه های زندگی در صنعت بیمه کشور

به دلیل شرایط خاص اقتصادی کشور و محدودیت های قانونی در حاضر لازم است شرکت های بیمه ای به جای خلق مزیت رقابتی از سمت محصول به سمت بهینه سازی شیوه وکیفیت ارایه خدمات حرکت کنند . در ادامه شرح کامل گفت و گو با وحید رضا جمالی مدیر بیمه های اشخاص انفرادی بیمه نوین آمده است .
فرهنگ سازی ، تنوع ، بروز رسانی و پرهیز از نرخ های غیر فنی بسترهای گسترش بیمه مسئوليت

فرهنگ سازی ، تنوع ، بروز رسانی و پرهیز از نرخ های غیر فنی بسترهای گسترش بیمه مسئوليت

مهمترين عامل در گسترش بیمه مسئوليت های ، واقف بودن آحاد جامعه در كليه سطوح بر مسئوليت هاي مترتبه ايشان در جايگاه هاي مختلف از لحاظ حقوقي در جامعه است .
گام بلند بیمه سینا برای تثبیت پرتفوی اقتصادی و سودده

گام بلند بیمه سینا برای تثبیت پرتفوی اقتصادی و سودده

بیمه سینا در سال 99 با یک برنامه منسجم حرکت کرد و توانست با مد نظر قرار دادن اصول مدیریت ریسک، کاهش سهم رشته‌های زیان‌ده و رشد فروش بیمه‌های عمر و حوادث، ضمن بهینه کردن پرتفوی خود، به نحو مطلوبی آن را افزایش دهد.