بررسی عملکرد بانک تجارت در کلیدی ترین شاخص ارزیابی بانک ها

بانک تجارت در تداوم روند موفقیت خود، در سال 99 در صنعت بانکداری کشور در کلیدی ترین شاخص ارزیابی عملکرد بانک ها یعنی تراز عملیاتی که به آن حاشیه سود گفته می شود در مقایسه با سال 98 با جهش 198 درصدی در این شاخص روبرو شده است .

تاثیر زیان همگانی بر مالکان محمولات

صاحبان محمولات کشتی Ever Given درانتظارمواجهه با فرآیند پیچیده ای به نام پرداخت سهم الشرکه زیان همگانی هستند. زیان همگانی مقوله جدیدی نیست، بلکه از مسائل مورد انتظار در سفرهای دریائی است. آنطور که به نقل از لویدز لیست عنوان می کنتد، مالکان کشتی Ever Given روز اول اپریل2021 زیان همگانی اعلام کرده اند.

ثبت تراز مثبت 1779 میلیارد تومان با رشد 108درصدی تسهیلات دهی "ونوین" در سال 99

بانک اقتصاد نوین در سال 99 توانست درآمد تسهیلاتی را با رشد 121 درصدی به بیش 10 هزار میلیارد تومان و همچنین سود اختصاص داده شده به سپرده ها را با رشد 63 درصدی به هشت هزار 223 میلیارد تومان برساند.

بیمه آسیا 1400؛ آماده پذیرش ریسک های بزرگ

مسعود بادین، مدیرعامل بیمه آسیا عملکرد سال 99 این شرکت را با وجود شرایط سخت اقتصادی و همه گیری بیماری کرونا مطلوب ارزیابی کرد و مهمترین اقدامات این شرکت را افزایش سرمایه کم نظیر ، رشد قابل ملاحظه حق بیمه تولیدی ، بهینه سازی پرتفوی ، کسب سطح یک توانگری مالی ، انعقاد قراردادهای بزرگ بیمه ای برشمرد .

دلایل کسب رتبه برتر عملکرد مالی در بین بانک های دولتی و خصوصی شده از سوی بانک ملت

بانک ملت در تداوم روند موفقیت خود، در سال 1399 دوباره در بین بانک ها درخشید و با عملکردی خیره کننده، در بین بانکهای دولتی و خصوصی شده، موفق به کسب رتبه برتر در شاخص های مهم عملکرد مالی و دریافت لوح تقدیر از وزیر امور اقتصادی و دارایی شد.
بررسی عملکرد شبکه فروش بیمه کارآفرین در سال 99

از ظهور شعب جدید از دل نمایندگان تارشد 30 درصدی بیمه های زندگی

تمرکز بیمه کار آفرین برطرف کردن موانع و مشکلاتی است که مانع از فعالیت نمایندگان می شود این مشکلات مورد بررسی قرار گرفته و شناسایی شده از جمله آنها بیمه تامین اجتماعی و مالیات است .

آینده روشن پیش روی سهام بانک ایران زمین

تلاش بانک ایران زمین برای پیاده سازی کامل بانکداری دیجیتال و تمرکز بر کسب درآمدهای کارمزدی و به اصطلاح غیر مشاع مطابق با استاندارد های جهانی و فاصله گرفتن از بانکداری سنتی آینده روشن پیش روی این بانک و سهامدارانش قرار داده است .
تازه های بانکداری
بانک ملت بی رقیب در شبکه شاپرک سال 99 را پشت سر گذاشت

بانک ملت بی رقیب در شبکه شاپرک سال 99 را پشت سر گذاشت

بانک ملت در مجموع تراکنش هایی که در اقتصادی ملی ایران ثبت شده و در آمارهای شاپرک، نمایش داده می شود بالاترین رکورد نه تنها در یک سال گذشته بلکه در پنج سال گذشته یعنی از تیر 94 که اولین آمار شاپرک منتشر شده است، را داراست.
بانک سینا در سال 99 ؛ ارتقا 106 درصدی تراز عملیاتی

بانک سینا در سال 99 ؛ ارتقا 106 درصدی تراز عملیاتی

حاصل کار بانک سینا در مهمترین عملیات بانکداری ثبت تراز مثبت 849 میلیارد تومان در 12 ماه سال 99 بود که در مقایسه با 12 ماه سال 98 بیش از 106 درصد رشد داشته است و حاکی از عملکرد مطلوب این بانک در سال 99 بود.

" ایران زمین" نخستین بانک ارائه دهنده خدمات سامانه صیاد از طریق تلفن همراه

بانک ایران زمین موفق شد به عنوان نخستین بانک کشور، سامانه همراه بانک خود را به سامانه صیاد بانک مرکزی متصل کند.

"وملل" با ثبت تراز مثبت1057 هزار میلیارد تومان پرونده 99 را بست

موسسه ملل در 12 ماه سال 99 در مجموع سه هزار و 899 میلیارد تومان در آمد از محل تسهیلات اعطایی کسب کرد و در مقابل دو هزار و میلیارد تومان سود به سپرده های سرمایه گذاری اختصاص داد که حاصل آن ثبت تراز مثبت یک هزار و 57 میلیارد تومان بود.
ارتقا 4.7 هزار میلیارد تومانی تراز

ارتقا 4.7 هزار میلیارد تومانی تراز "وتجارت" در سال99

عملکرد عالی بانک تجارت در مهترین عملیات بانکداری در سال 99 این بانک را به تزاز مثبت هفت هزار و 50 میلیارد تومان رساند که در مقایسه با سال 98 نزدیک به 198 درصد معادل 4.7 هزار میلیارد تومان رشد نشان می دهد.
از رشد 273 درصدی تراز عملیاتی تا 108 درصدی درآمد تسهیلاتی

از رشد 273 درصدی تراز عملیاتی تا 108 درصدی درآمد تسهیلاتی

بررسی عملکرد پنچ بانک ملت، تجارت، صادرات، پاسارگاد و پارسیان در سال 99 در مهمترین عملیات بانکداری حاکی از رشد 108 درصد درآمد تسهیلاتی و به تبعه آن رشد 273 درصدی تراز عملیاتی آنهاست.
اخبار بیمه
بیمه آسیا؛ یک گام به جلو با عملکردی ستودنی

بیمه آسیا؛ یک گام به جلو با عملکردی ستودنی

مسعود بادین نایب رییس هیأت مدیره و مدیرعامل بیمه آسیا گزارش مبسوطی از فعالیت های این شرکت در سال 1399 را ارائه کرد.
بررسی عملکرد بیمه پاسارگاد در سال 99

بررسی عملکرد بیمه پاسارگاد در سال 99

بیمه پاسارگاد سال 99 با ثبت تراز مثبت سه هزار و 785 میلیارد تومان با رشد 62 درصد و نسبت خسارت 24 درصد و افزایش 53 درصد حق بیمه تولیدی پشت سرگذاشت که حاکی از عملکرد بسیار مطلوب این شرکت در عملیات بیمه گری است .
نرخ ارز، خودرو متعارف و مبلغ دیه

نرخ ارز، خودرو متعارف و مبلغ دیه

با توجه به عدم وحدت نظر کارشناسان صنعت بیمه ، همچنان نحوه در نظر گرفتن خودرو متعارف و یا تغییر در ملاک قرار دادن این تعبیر، در هاله ای از ابهام مانده است. افزایش ۴۵ درصدی دیه در سال ۱۴۰۰ که منجر به افزایش ارزش خودرو متعارف نیز شده و مطمئنا شرکت های بیمه را نیز در بخش خسارت مالی دچار مشکلاتی خواهد نمود.

افزایش 1172 میلیارد تومانی تراز عملیاتی با رشد 44 درصدی بیمه آسیا در سال 99

بیمه آسیا با ثبت تراز عملیاتی مثبت سه هزار و 840 میلیارد تومان در حالی سال 99 را پشت سر گذشت که عملکرد مطلوب آن در عملیات بیمه گری باعث شد، یک هزار و 172 میلیارد تومان تراز این شرکت نسبت سال 98 افزایش یابد که حاکی از رشد چشمگیر 44 درصدی است.

بررسی عملکرد پنج شرکت بیمه ای فعال در بورس

پنج شرکت آسیا، البرز، پارسیان، دانا و ما در سال 99 درمجموع بیش از 25 هزار میلیارد تومان حق بیمه تولید کردند که نسبت به سال 98 به طور متوسط 83 درصد و بخش خسارت هم 78 درصد رشد داشتند.