کد خبر: ۲۰۵۹۴۹
تاریخ انتشار: ۰۸:۴۳ - ۰۴ مهر ۱۴۰۱ - 26 September 2022
تشرف زائران و عزاداران رضوی به مشهد مقدس جهت حضور در مراسم سوگواری رحلت پیامبر اکرم (ص)، امام حسن مجتبی (ع) و امام رضا (ع) تحت پوشش بیمه‌‌‌ای بیمه سینا قرار دارد.

 زائران حرم مطهر رضوی (ع) که قصد عزیمت به مشهد مقدس را دارند با پرداخت ۲‌هزار تومان بیمه می‌شوند.

به گزارش روابط عمومی بیمه سینا، تشرف زائران و عزاداران رضوی به مشهد مقدس جهت حضور در مراسم سوگواری رحلت پیامبر اکرم (ص)، امام حسن مجتبی (ع) و امام رضا (ع) تحت پوشش بیمه‌‌‌ای بیمه سینا قرار دارد.

بر اساس این گزارش تمامی کاروان‌‌‌هایی که قصد عزیمت به حرم مطهر رضوی (ع) با پای پیاده را دارند و زائرانی که این بیمه‌نامه را با مبلغ ۲۰‌هزار ریال خریداری کنند، از مبدا حرکت تا مشهد مقدس، طی مدت زمان حضور در مشهد مقدس تا زمان بازگشت به محل سکونت خود (حداکثر تا زمان اتمام بیمه‌نامه) تحت پوشش بیمه سینا قرار خواهند گرفت.

کاروان‌‌‌ها و زائران محترم می‌توانند بیمه‌نامه مذکور را از طریق مراجعه به سایت bimezaer. com تهیه فرمایند که تا زمان تهیه این گزارش بالغ بر ۴۰‌هزار زائر این بیمه‌نامه را تهیه و پیش‌بینی می‌شود بیشتر از ۶۰‌هزار نفر از طرح استقبال کنند. یاد‌آور می‌شود پرداخت خسارت به بیمه شدگان به صورت سیار توسط کارشناسان بیمه سینا در کوتاه‌‌‌ترین زمان ممکن و در محل استقرار بیمه شدگان انجام خواهد شد.

نگار کریمی
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: