جهش عملکردی و برگشت ورق بانک صادرات ایران

در گزارش‌های مالی، دیگر خبری از عددهای قرمز نیست

بانک صادرات در دو سال گذشته وضعیت متغیری را تجربه کرده و از یک بانک با مشکلات فراوان تنها ظرف یک سال به شرایط یک بانک با کیفیت، سودده ، بدون ریسک و بدون مشکلات قبلی تبدیل شده است.
عدم شفافیت، حاشیه امن برای بانک ها و شرکت های غیر بورسی

چرا بجای اینکه همه بانک‌ها شفاف شوند،به چند بانک شفاف حمله می‌شود؟

در سال 99 از حدود 34 بانک و موسسه مالی و اعتباری تنها پنج بانک توانستند عنوان بانک شفاف را کسب کنند، اما مابقی بانک‌های دیگر حتی دولتی‌ها نیز نتوانستند حتی نزدیک مهر شفافیت هم شوند.

بررسی وضعیت صورت‌های مالی بیمه کوثر

در این گزارش‌های مالی بیمه کوثر اعلام کره است که در برخی از حوزه‌های رشد قابل‌توجهی داشته است. به‌عنوان نمونه در حوزه سود انباشته که نشان از سودآوری شرکت دارد رشدی 134 درصدی را تجربه کرده است یا در بخش‌های خسارت و نسبت‌های آن بهبود چشمگیری داشته است.
مجمع سالیانه بیمه کارآفرین برگزار شد

جهش سودآوری بیمه کارآفرین با رشد 24 برابری سود خالص در دو سال مالی گذشته

مجمع عمومی عادی سالیانه بیمه کارآفرین برگزار شد و در این دوره برای هر سهم دو هزار و 544 میلیارد ریال سود خالص شناسایی شد که نسبت به سال 98 برابر با 263 درصد رشد را تجربه کرده است.
بانک تجارت در بهار 1400

شناسایی 2.7 هزار میلیارد تومان درآمدعملیاتی / جهش 395 درصدی سود خالص

عملکرد مطلوب بانک تجارت در نخستین فصل سال جاری در همه بخش های فعالیت ، این بانک را به دو هزار و 657 میلیارد تومان درآمدعملیاتی و 85 میلیارد تومان سود خالص با رشد 395 درصدی رساند.
درگفتگو با مدیر بیمه اتومبیل شرکت بیمه تجارت‌نو مطرح شد؛

تشریح راه‌های کشف و مبارزه با تقلب در صنعت بیمه

مدیر بیمه‌های اتومبیل بیمه تجارت‌نو در تشریح جرایم و تقلب‌های موجود در صنعت بیمه و در حوزه خودرو گفت: تقلب ها بر اساس نوع رفتار بیمه‌گذارها و خسارت‌دیده‌ها دو نوع هستند.

"وتجارت" موفقیت را معنا کرد

مجمع عمومی عادی سالیانه و مجمع عمومی عادی بطور فوق العاده بانک تجارت روز سه شنبه 29 تیرماه با حضور56 درصد از سهامداران حقیقی و حقوقی این بانک به صورت غیر حضوری در محل هتل پارسیان انقلاب برگزار شد.
بررسی عملکرد بیمه دی بعد از برگزاری مجمع سالانه

نماگرهای شرکت گویای تداوم سوددهی در سال 1400 هستند

اولین شرکت بیمه فرا بورسی ایران در مجمع سالانه 1399 توانست سود 4140 ریالی برای هر سهم تخصیص دهد که سود هر سهم ویژه تلقی می‌شود، چراکه بیش از 50 درصدی قیمت سهام سود تقسیم کرده است.
تازه های بانکداری
هر ماه 123 درصد سود برای سرمایه گذاران روی سهام بانک دی

هر ماه 123 درصد سود برای سرمایه گذاران روی سهام بانک دی

سهام بانک دی در روزهای اخیر مجددا به فاز هیجانی و افزایش حجم خریداران برگشته و به صف خرید سنگین مواجهه شده است. این در حالی است که نماد این بانک در سه سال گذشته به طور میانگین ماهانه 123 درصد سود برای سهامداران خود ساخته است.
افزایش سود پیش از مجمع

افزایش سود پیش از مجمع

وتجارت، در ١٢ماهه منتهی به اسفند ١٣٩٩ مبلغ ۶۴۵ ریال برای هر سهم سود حسابرسی شده محقق کرد و این در حالی است که در دوره مشابه سال قبل ۴۴ ریال زیان برای هرسهم وتجارت شناسایی شده بود.
چرا سهام موسسه ملل ارزنده شناسایی می‌شود؟

چرا سهام موسسه ملل ارزنده شناسایی می‌شود؟

موسسه اعتباری ملل گزارش‌های سال 99 را با سود خالص چهار هزار و 105 میلیارد ریالی بست. این سود شرکت از مجموع درآمد 16 هزار میلیارد ریالی موسسه به‌دست‌آمده است.
سودآوری یکسال بانک تجارت بیش از 4 برابر مجموع تمام سودآوری 40 سال قبل

سودآوری یکسال بانک تجارت بیش از 4 برابر مجموع تمام سودآوری 40 سال قبل

بانک تجارت با عملکرد درخشان و بی نظیر خود در سال 1399 با تحقق 169 هزار میلیارد ریال سود، بیش از 4 برابر مجموع همه سودهای 40 سال قبل این بانک سودآوری داشت .
ملت، ملی ، رسالت و مهرایران پیشرو درعملیات غیرحضوری بانکداری

ملت، ملی ، رسالت و مهرایران پیشرو درعملیات غیرحضوری بانکداری

وام‌های غیرحضوری بانک‌ها در ایران چند وقتی است که توسط سه بانک ملی، ملت ، قرض‌الحسنه رسالت،قرض‌الحسنه مهر ایران انجام می‌شود و گامی به‌سوی امنیت مردم در دوران همه‌گیری کرونا و ایضاً رشد فناوری‌های بانکی است.

عددها می‌گویند که بانک دی با مشکلی دست و پنجه نرم نمی‌کند

در سال 1399 بانک دی، گزارش‌ پایانی و پایان بندی جالب توجهی را ارائه کرده که در حقیقت این گزارش‌ها نشان از مدیریت بهینه منابع در این بانک رخ داده‌است و توانسته از مشکلاتی که در سال‌های قبل وجود داشته خارج شود.
اخبار بیمه
بیمه اتکایی درمانی بنیاد شهید صد در صد سودده است / خروج از تله بیمه شخص ثالث

بیمه اتکایی درمانی بنیاد شهید صد در صد سودده است / خروج از تله بیمه شخص ثالث

در پی افزایش سرمایه در پایان در سال 99 معادل 20 درصد از بیمه شرکت دی را طبق قراردادی متقبل شدیم بیمه دی یکی از شرکت‌های بنیاد شهید است که در حوزه درمان فعال است و چون حجم قراردادها بالاست و بالای سه هزار میلیارد تومان است قاعدتاً باید اتکایی برگزار شود.
بیمه ملت؛ شرکتی مبتنی بر مدیریت ریسک ولی پرسود و مطمئن

بیمه ملت؛ شرکتی مبتنی بر مدیریت ریسک ولی پرسود و مطمئن

بیمه ملت یکی از مهم‌ترین شرکت بیمه گری است که در سالهای اخیر شناخته شده است چرا که با ورود به سیستم تامین اجتماعی و سهامداری بسیاری از بازنشستگان، شرکت وارد مرحله مهمی شد.
صدور آنلاین بیمه‌های زندگی از صفرتا صد در شعبه مجازی باشگاه مشتریان بیمه کارآفرین

صدور آنلاین بیمه‌های زندگی از صفرتا صد در شعبه مجازی باشگاه مشتریان بیمه کارآفرین

"راز ماندگاری شرکت‌های بیمه‌ای داشتن شبکه فروش توانمند ، نوآور و قوی می‌باشد .در همین راستا شرکت بیمه کارآفرین با تمرکز بر ارائه زیرساخت‌های مناسب به شبکه فروش ، خدمات آنلاین ، نوآوری و بهره‌وری را در کنار خلق محصول در دستور کار خود قرار داده است."
حق بیمه ها با ریسک ها متناسب نیست

حق بیمه ها با ریسک ها متناسب نیست

"ما مدتها تلاش می کردیم «بیمه» را در سبد هزینه های زندگی به یکی از اولویت های برتر تبدیل کنیم، اما شرایط اقتصادی فضا را به سمتی برده است که «بیمه» اساسا جایگاهی در زندگی مردم ندارد.
دریافت مجوز قبولی اتکایی

دریافت مجوز قبولی اتکایی

بیمه تجارت نو یکی از جوان‌ترین شرک‌های بیمه‌ ایران است که توانسته مجوز قبولی اتکایی را با داشتن سطح توانگری و سرمایه مناسب کسب کند.
روش صدور بیمه نامه شخص ثالث باید تغییر کند

روش صدور بیمه نامه شخص ثالث باید تغییر کند

مدیر بیمه های اموال شرکت بیمه آسماری معتقد است علاوه بر این که بیمه نامه شخص ثالث باید برای وسیله نقلیه صادر شود، برای راننده هم باید صادر شود و نحوه محاسبه حق بیمه آن هم باید تغییر کند.