کد خبر: ۲۰۰۶۶۷
تاریخ انتشار: ۰۸:۴۶ - ۱۸ دی ۱۴۰۰ - 08 January 2022
گزارش اختصاصی بانکدار ایرانی ؛
مانده تسهیلات اعطایی موسسه ملل در پایان آذرماه سال جاری به بیش از 27 هزار میلیارد تومان رسید که در مقایسه با دوره مشابه سال گذشته نزدیک به 123 درصد رشد داشته است.

مانده تسهیلات اعطایی موسسه ملل در پایان آذرماه سال جاری به بیش از 27 هزار میلیارد تومان رسید که در مقایسه با دوره مشابه سال گذشته نزدیک به 123 درصد رشد داشته است.

به گزارش بانکداری ایرانی ،  موسسه اعتباری ملل که با سرمایه ثبت شده یک هزار میلیارد تومانی و نماد "وملل" در بازار فرابورس ایران در حال فعالیت است گزارش ماهیانه منتهی به پایان آذرماه 1400 را منتشرکرد.

براین اساس این شرکت توانست در آذرماه 499 میلیارد تومان درآمد از محل تسهیلات اعطایی درآمد کسب کند و در مقابل به سپرده گذاران 461 میلیارد تومان سود اختصاص داد تا در مجموع درآمد تسهیلاتی آن در 9 ماه نخست سال جاری به رقم چهار هزار و 119 میلیارد تومان برسد و همچنین سود پرداخت به سپرده گذاران این موسسه به سه هزار و956 میلیارد تومان رسید و حاصل آن ثبت تراز عملیاتی مثبت 163 میلیارد تومان بود.

موسسه ملل در این دوره زمانی 41 درصد بیشتر از دوره مشابه سال قبل درآمد از محل تسهیلات اعطایی کسب کرد و همچنین 108 درصد بیشتر از دوره مشابه سال قبل سود پرداخت کرد. این شرکت بورسی در پایان آذرماه سال گذشته دو هزار و 914 میلیارد تومان درآمد از محل تسهیلات اعطایی کسب کرده بود و یک هزار و 905 میلیارد تومان هم سود پرداخت کرده بود.

مانده تسهیلات اعطایی این موسسه اعتباری با رشد 123 درصدی نسبت به دوره مشابه سال گذشته به رقم 27 هزار و 446 میلیارد تومان رسید که در مقایسه با 12ماه سال گذشته هم 47 رشد نشان می دهد. در بخش مانده سپرده های سرمایه گذاری هم این موسسه با رشد 70 درصد نسبت به دوره مشابه سال گذشته و 41 درصدی نسبت به 12 ماه سال گذشته رقم 32 هزار و 272 میلیارد تومان ثبت کرد.

 

رشد 123 درصدی تسهیلات دهی موسسه ملل

براین اساس موسسه ملل در سال 1400 توانسته اعتماد سپرده گذاران را بیش از پیش جذب کند که رشد چشمگیر 123 درصدی سپرده حاکی از این موضوع  است و از سوی دیگر با افزایش توان مالی ، قدرت تسهیلات دهی این موسسه افزایش پیدا کرده  است و موسسه ملل 70 درصد بیشتر از دوره مشابه سال گذشته تسهیلات در اختیار همه بخش های اقتصادی کشور قرار داده است. 

علی سوری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: