کد خبر: ۲۱۰۷۴۸
تاریخ انتشار: ۰۹:۲۰ - ۱۳ خرداد ۱۴۰۲ - 03 June 2023
مجمع عمومی عادی سالانه بیمه پارسیان صبح روز پنج‌شنبه مورخ ۱۱/ ۳/ ۱۴۰۲ با حضور نزدیک به ۸۴درصد سهامداران این شرکت برگزار شد.

مجمع عمومی عادی سالانه بیمه پارسیان صبح روز پنج‌شنبه مورخ ۱۱/ ۳/ ۱۴۰۲ با حضور نزدیک به ۸۴درصد سهامداران این شرکت برگزار شد.

 مجمع عمومی عادی سالانه جهت بررسی و تصویب صورت‌های مالی سال مالی منتهی به ۲۹/ ۱۲/ ۱۴۰۱ با حضور ۸۴‌درصد از سهامداران، هیات‌رئیسه مجمع، ناظرین، نماینده بیمه مرکزی، حسابرس و نماینده سازمان بورس و اوراق بهادار و حسابرس قانونی شرکت به‌صورت حضوری و آنلاین برگزار شد.

بر اساس این گزارش در ابتدای جلسه هادی اویارحسین نایب‌رئیس هیات‌مدیره و مدیرعامل بیمه پارسیان ضمن تبریک ۲۰‌سالگی این شرکت و قدردانی از تلاش‌های کارکنان و همراهی سهامداران به تشریح عملکرد این شرکت در سال مالی منتهی به ۲۹/ ۱۲/ ۱۴۰۱ پرداخت و ضمن ارائه روند رشد شرکت در سال‌های اخیر به اهداف شرکت در جهت افزایش سرمایه‌گذاری، سودآوری و تحول دیجیتال و بهبود فرآیندها و روند رو به رشد و توانگری شرکت اشاره کرد و در پایان ابراز امیدواری کرد با حمایت سهامداران و تلاش مضاعف کارکنان، شرکت بیمه پارسیان همچنان در صنعت بیمه کشور به عنوان یکی از توانمندترین شرکت‌ها، جایگاه خود را ارتقا بخشد.

در ادامه جلسه گزارش حسابرس و بازرس قانونی به استماع سهامداران رسید و به سوالات مطرح‌شده سهامداران پاسخ داده شد. در پایان مجمع عمومی عادی سالانه ضمن تصویب صورت‌های مالی، ۱۵۰ ریال سود نقدی به سهامداران تقسیم کرد که با توجه به مبلغ کل سود شرکت مابقی آن جهت افزایش سرمایه شرکت منظور شد. همچنین موسسه تدوین و همکاران به عنوان حسابرس مستقل و بازرس قانونی اصلی و موسسه هوشیار ممیز به عنوان حسابرس و بازرس قانونی علی‌البدل و روزنامه اطلاعات به عنوان روزنامه کثیرالانتشار انتخاب شدند و مبلغ ۱۵ میلیارد ریال نیز به‌عنوان بودجه در اختیار هیات‌مدیره جهت فعالیت در راستای توسعه مسوولیت‌های اجتماعی به تصویب سهامداران شرکت رسید.

نگار کریمی
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: