کد خبر: ۲۰۹۶۳۲
تاریخ انتشار: ۱۱:۳۰ - ۲۱ فروردين ۱۴۰۲ - 10 April 2023
مدیرعامل موسسه اعتباری ملل در جلسه قدردانی از روسای برتر شعب تهران مطرح کرد
ایشان ضمن تبیین نقاط قوت و ضعف عملکرد سال گذشته اظهار داشتند: با ابلاغ برنامه تدوین شده هیئت مدیره تمامی واحدهای صف و ستاد باید برای حصول به اهداف تعیین شده و بدست آوردن سهم مناسب از بازار پول تلاش نمایند.

مدیر عامل موسسه اعتباری ملل در جلسه‌ای که با حضور اعضای هیئت مدیره، معاونین، مدیران و روسای مناطق، حوزه‌ها و شعب تهران به منظور قدردانی از شعب برتر در سال ۱۴۰۱ برگزار شد، ضمن قدردانی از تلاش همه جانبه همکاران در راستای تحقق اهداف و سیاست‌های اتخاذشده موسسه بیان داشت در سال گذشته تعدادی از شعب فراتر از برنامه‌های مدون تلاش کردند که از عملکرد ایشان تقدیر می گردد و در ادامه اظهار امیدواری نمودند که تلاش همکاران در سال آینده چنین جلسه ای برای کلیه شعب برگزار نماییم.

ایشان ضمن تبیین نقاط قوت و ضعف عملکرد سال گذشته اظهار داشتند: با ابلاغ برنامه تدوین شده هیئت مدیره تمامی واحدهای صف و ستاد باید برای حصول به اهداف تعیین شده و بدست آوردن سهم مناسب از بازار پول تلاش نمایند.
ایشان با تاکید به تکریم مشتری و پاسخگویی مناسب به ارباب رجوع خاطر نشان کرد: تعامل با صاحبان کسب و کار تاثیر بسزایی در افزایش سهم بازار موسسه دارد و بستر مناسبی برای رضایتمندی مشتریان را فراهم می کند
مدیرعامل موسسه اعتباری ملل یکی از عوامل مهم رضایت مشتریان را استفاده از تکنولوژی دانست و اظهار داشت: برای پیشتازی و پیشرو بودن نیازمند اطلاعات به روز و آگاهی و انگیزه لازم هستیم بنابراین می بایست از تکنولوژی روز بهره ببرید و به شرایط حاضر خود قانع نشوید.

وی خاطرنشان کرد: همکاران گرامی نظرات، ایده ها و طرح های خود را جهت ارتقای عملکرد و ایجاد فرصتهای جدید و بهبود وضعیت موسسه با راهکارهای اجرایی به مسئولین ارائه نمایند تا بتوانیم در سال جاری تحولی در ارائه خدمات به مشتریان ایجاد کنیم.

ایشان به اهمیت جذب منابع و اعطای تسهیلات به واحدهای تولیدی گفت: اولویت و هدف موسسه در حوزه تخصیص منابع در سال ۱۴۰۲ تحقق شعار سال که توسط مقام عظمای ولایت بیان شده است، مهار تورم و رشد تولید است و باید از ظرفیت های موسسه جهت رشد تولید و توسعه و رونق اقتصادی کشور بهره جست .

مدیرعامل ضمن بیان ویژگی های موسسه اظهار داشت: فعالیت درموسسه را قدر بدانید و خداوند را شاکر باشید که توفیق خدمت به مردم عزیز ایران به منظور رفع مشکلات و دغدغه آنها را به شما عنایت نموده است
آقای جوادی با تاکید بر لزوم افزایش اطلاعات شغلی تصریح کرد در عصر حاضر فناوری اطلاعات مسیر پر شتابی دارد، لذا برای هماهنگ کردن خود با این تحولات می بایست مداوم مطالعه و آموزش های لازم را ببینید و اگر از این تحولات عقب بمانیم سهم خود را از بازار از دست خواهیم داد.

در خاتمه از روسای شعب جنت آباد (آقای محمود صفایی)، میدان کاج (آقای اسدالله جمال)، جمال زاده (خانم مریم آقارضی) شعبه کامرانیه شمالی (آقای حسین رحیمی) به دلیل رشد منابع فراتر از اهداف تعیین شده با اهداء جوایز ارزنده تقدیر به عمل آمد.

نگار کریمی
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: