کد خبر: ۲۰۸۵۷۱
تاریخ انتشار: ۰۹:۰۸ - ۲۰ بهمن ۱۴۰۱ - 09 February 2023
۷۲۴ نسخه جدید اپلیکیشن خود را عرضه کرده و بهسازی فضای کاربری، شخصی‌سازی صفحه اپلیکیشن توسط کاربر، اشتراک رسید تراکنش‌ها به‌صورت متنی، انتقال وجه بین ۲۷ بانک کشور، پرداخت از کیف پول، شارژ، بسته اینترنتی و … نمونه‌ای از خدمات نسخه جدید ۷۲۴ هستند.

اپلیکیشن ۷۲۴ در راستای بازآفرینی برند سپ و گسترش خدمات پرداخت، از نسخه جدید خود رونمایی کرد.

به گزارش روابط‌عمومی سپ، ۷۲۴ نسخه جدید اپلیکیشن خود را عرضه کرده و بهسازی فضای کاربری، شخصی‌سازی صفحه اپلیکیشن توسط کاربر، اشتراک رسید تراکنش‌ها به‌صورت متنی، انتقال وجه بین ۲۷ بانک کشور، پرداخت از کیف پول، شارژ، بسته اینترنتی و … نمونه‌ای از خدمات نسخه جدید ۷۲۴ هستند.

نسخه ارتقا یافته این اپلیکیشن با کاربری آسان و سریع برای توسعه و تسهیل راهکارهای پرداخت الکترونیک، طراحی شده و محیط کاربری لذت بخشی را هم سو با برند سپ برای کاربران فراهم کرده است. ساده‌سازی انجام عملیات پرداخت مهم‌ترین ویژگی نخستین اپلیکیشن پرداخت کشور است که بر اساس نیازسنجی‌های متعددی که از کاربران صورت‌گرفته انجام شده است.

کاربران می‌توانند با انتخاب گزینه سپ پی در صفحه اصلی نسبت به پرداخت کرایه تاکسی در برخی از شهرها و همچنین پرداخت از طریق کیف پول روی کارت‌خوان‌های سپ اقدام کنند. بر اساس اعلام ۷۲۴،‌ محیط کاربری آسان و لذت‌بخش، عملیات پرداخت را در کمترین زمان امکان‌پذیر کرده است.

کاربران نسخه جدید اپلیکیشن ۷۲۴ می‌توانند با انتخاب گزینه منکس، در کنار پرداخت کیف پول و پرداخت نقدی، از طریق منکس نیز اقدام به پرداخت کنند.

در نسخه جدید ۷۲۴ گزینه سپ‌یار برای تمام پذیرندگان کارت‌خوان‌های سپ فعال شده تا پذیرندگان به‌آسانی بتوانند به گزارش تراکنش کارت‌خوان، ثبت درخواست رول و همچنین آخرین اخبار و اطلاعیه‌های حوزه کارت‌خوان دسترسی پیدا کنند.


724 کسب عنوان برند محبوب ملی با رأی مردم، در بخش اپلیکیشن پرداخت در دو دوره‌ متوالی 1398 و 1399 را از افتخارات خود می‌داند و اعلام می‌کند، امور مشتریان در هفت روز هفته و 24 ساعت شبانه‌روز، از طریق شماره تماس 84080-021 و یا ایمیل 724@sep.ir پاسخگوی کاربران است.

متقاضیان می‌توانند برای دریافت و نصب اپلیکیشن 724 در هر دو نسخه IOS و اندروید با شماره‌گیری #7*724* یا مراجعه به سایت ۷۲۴ اقدام کنند. امکان دریافت مستقیم از کافه‌بازار، مایکت و گوگل‌پلی نیز برای کاربران فراهم است.

نگار کریمی
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: