کد خبر: ۲۰۸۰۲۸
تاریخ انتشار: ۱۸:۵۲ - ۲۳ دی ۱۴۰۱ - 13 January 2023
سرپرست سازمان امدادونجات جمعیت هلال احمر آخرین وضعیت امدادرسانی به مسافران قطار مشهد که در میانه راه متوقف شده بود را تشریح کرد.

بانکداری ایرانی- سرپرست سازمان امدادونجات جمعیت هلال احمر آخرین وضعیت امدادرسانی به مسافران قطار مشهد که در میانه راه متوقف شده بود را تشریح کرد.

صادق محمودی در گفت‌وگو با ایسنا، درباره جزئیات این خبر گفت: حوالی ساعت ۳:۱۵ بامداد امروز خبری مبنی بر در راه ماندن مسافران قطار مسافربری مشهد به مرکز EOC سازمان امدادونجات جمعیت هلال احمر اطلاع داده شد که درپی آن بلافاصله تیم‌های امدادی به محل حادثه اعزام شدند.

وی با بیان اینکه شمار در راه‌ماندگان برابر آخرین اطلاعات در حدود ۲۹۰۰ نفر است، گفت:‌ امدادگران بلافاصله اقدام به توزیع پتو و اقلام امدادی در میان در راه‌ماندگان کرد و امدادرسانی‌ها در این خصوص ادامه دارد.

سرپرست سازمان امدادونجات جمعیت هلال احمر با بیان اینکه علت این حادثه سرمای شدید و یخ زدگی ریل و قطار بود، گفت:‌ برابر آخرین گزارش‌ها حال عمومی مسافران خوب است و امدادرسانی همچنان ادامه دارد. امدادگران سازمان امدادونجات نیز از آمادگی لازم برای امدادرسانی برخوردارند.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: