کد خبر: ۲۰۶۳۶۷
تاریخ انتشار: ۱۰:۳۴ - ۲۷ مهر ۱۴۰۱ - 19 October 2022
خیز دولت برای حمایت ویژه از سکوها و کسب‌وکارهای مجازی خیز دولت برای حمایت ویژه از سکوها و کسب‌وکارهای مجازی در ششمین جلسه کارگروه ویژه اقتصاد دیجیتال به منظور حمایت از سکوها و کسب‌وکارهای مجازی کشور، آیین‌نامه‌ای برای حمایت از آنها به تصویب رسید. به گزارش ایسنا، ششمین جلسه کارگروه ویژه اقتصاد دیجیتال روز سه شنبه (۲۶ مهرماه) با حضور دستگاه‌های عضو برگزار شد. در این جلسه عیسی زارع پور-وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات- به اهمیت فعالیت کسب‌وکارها و تولید کنندگان محتوا فضای مجازی اشاره کرد و گفت: پیش نویس آیین‌نامه حمایت از سکوها و کسب‌وکارهای مجازی کشور طی چندین جلسه با حضور نمایندگان تام الاختیار دستگاه‌های عضو کارگروه نهایی شده است که می‌تواند بستر مناسبی را برای رشد و توسعه فضای کسب‌وکارهای دیجیتال کشور فراهم کند. وی با اشاره به موج مهاجرت کسب‌وکارها و کاربران به شبکه‌های داخلی افزود: امیدواریم با تصویب و ابلاغ این آیین‌نامه حرکت آغاز شده سرعت بیشتری بگیرد. در این جلسه سید احسان خاندوزی، وزیر امور اقتصاد و دارایی و صالح‌آبادی، رئیس‌کل بانک مرکزی هم ضمن تأکید بر اهمیت کسب‌وکارهایی فضای مجازی بر لزوم حمایت همه‌جانبه از سکوهایی که امکان فعالیت برای این کسب‌وکارها را فراهم می‌کنند تأکید کردند. طبق اعلام وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، در ادامه بندهای آیین‌نامه حمایت از سکوها و کسب‌وکارهای مجازی کشور مورد بحث و بررسی قرار گرفت و در قالب ۱۵ ماده به تصویب اعضای کارگروه رسید که بعد از طی مراحل قانونی ابلاغ می‌شود. جزئیات مربوط به این آیین‌نامه پس از ابلاغ رسمی اعلام خواهد شد.

بانکداری ایرانی - در ششمین جلسه کارگروه ویژه اقتصاد دیجیتال به منظور حمایت از سکوها و کسب‌وکارهای مجازی کشور، آیین‌نامه‌ای برای حمایت از آنها به تصویب رسید.

به گزارش ایسنا، ششمین جلسه کارگروه ویژه اقتصاد دیجیتال روز سه شنبه (۲۶ مهرماه) با حضور دستگاه‌های عضو برگزار شد.

در این جلسه عیسی زارع پور-وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات- به اهمیت فعالیت کسب‌وکارها و تولید کنندگان محتوا فضای مجازی اشاره کرد و گفت: پیش نویس آیین‌نامه حمایت از سکوها و کسب‌وکارهای مجازی کشور طی چندین جلسه با حضور نمایندگان تام الاختیار دستگاه‌های عضو کارگروه نهایی شده است که می‌تواند بستر مناسبی را برای رشد و توسعه فضای کسب‌وکارهای دیجیتال کشور فراهم کند.

وی با اشاره به موج مهاجرت کسب‌وکارها و کاربران به شبکه‌های داخلی افزود: امیدواریم با تصویب و ابلاغ این آیین‌نامه حرکت آغاز شده سرعت بیشتری بگیرد.

در این جلسه سید احسان خاندوزی، وزیر امور اقتصاد و دارایی و صالح‌آبادی، رئیس‌کل بانک مرکزی هم ضمن تأکید بر اهمیت کسب‌وکارهایی فضای مجازی بر لزوم حمایت همه‌جانبه از سکوهایی که امکان فعالیت برای این کسب‌وکارها را فراهم می‌کنند تأکید کردند.

طبق اعلام وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، در ادامه بندهای آیین‌نامه حمایت از سکوها و کسب‌وکارهای مجازی کشور مورد بحث و بررسی قرار گرفت و در قالب ۱۵ ماده به تصویب اعضای کارگروه رسید که بعد از طی مراحل قانونی ابلاغ می‌شود.

جزئیات مربوط به این آیین‌نامه پس از ابلاغ رسمی اعلام خواهد شد.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: