کد خبر: ۲۰۵۱۷۹
تاریخ انتشار: ۱۵:۴۰ - ۲۶ مرداد ۱۴۰۱ - 17 August 2022
شرکت تایمز واتر که بزرگترین شرکت آب و فاضلاب انگلیس است، استفاده از شیلنگ آب در لندن و حومه آن را به دلیل ادامه هوای خشک، از ۲۴ اوت ممنوع اعلام کرد.

 بانکداری ایرانی- شرکت تایمز واتر که بزرگترین شرکت آب و فاضلاب انگلیس است، استفاده از شیلنگ آب در لندن و حومه آن را به دلیل ادامه هوای خشک، از ۲۴ اوت ممنوع اعلام کرد.

به گزارش ایسنا، انگلیس پس از این که خشک‌ترین ژوییه را در ۹۰ سال گذشته پشت سر گذاشت، روز جمعه رسما خشکسالی در مناطقی از این کشور را اعلام کرد.

شرکت تایمز واتر در بیانیه‌ای در وب سایت خود اعلام کرد با پیش بینی بارندگی اندک در ماه‌های آینده، ما باید اقدامات بعدی را در برنامه خشکسالی، دنبال کنیم. اقداماتی که اکنون انجام می‌دهیم، به حفظ تامین آب در تابستان آینده و به محیط زیست کمک خواهد کرد.

بر اساس گزارش رویترز، شرکت تایمز واتر جدیدترین شرکتی در انگلیس است که چنین ممنوعیتی را اعلام می‌کند. تحت این ممنوعیت، مشتریان حق ندارند از شیلنگ برای آبیاری باغچه خود یا شست و شوی خودرو یا پر کردن استخر استفاده کنند. این ممنوعیت، پس از انتشار گزارش‌هایی از خشک شدن سرچشمه رودخانه تایمز در جریان خشکسالی، اعلام شد و شامل ۱۵ میلیون مشتری می‌شود.

برچسب ها: شیلنگ آب ، لندن ، کم آبی
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: