کد خبر: ۲۰۲۵۳۷
تاریخ انتشار: ۱۰:۳۹ - ۲۰ فروردين ۱۴۰۱ - 09 April 2022
«سید سعید شمسی‌نژاد» ابراز امیدواری کرد در سال جدید بتوانیم گام‌های بلندی در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری (مد ظله العالی) و خدمت به مردم از طریق کاهش مراجعه آن‌ها به شعبه‌های بانک برداریم

دکتر «سید سعید شمسی‌نژاد» ابراز امیدواری کرد در سال جدید بتوانیم گام‌های بلندی در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری (مد ظله العالی) و خدمت به مردم از طریق کاهش مراجعه آن‌ها به شعبه‌های بانک برداریم.

به گزارش روابط عمومی بانک قرض‌الحسنه مهر ایران، دکتر سید سعید شمسی‌نژاد، در بازدیدی سرزده، ضمن حضور در ستاد مدیریت شعب استان تهران با همکاران این استان به گفت‌وگو پرداخت.

در این دیدار شمسی‌نژاد با اشاره به نقش ارزنده استان تهران در تحقق اهداف عالیه بانک، تلاش هر چه بیشتر همکاران در دستیابی و رسیدن به این مهم را خواستار شد.

وی ضمن تشکر و قدردانی از زحمات همکاران در استان تهران، ابراز امیدواری کرد با حضور نیروهای توانمند و جوان بتوانیم شاهد شکوفایی هر چه بیشتر مدیریت شعب این استان باشیم.

وی در انتها ضمن آرزوی توفیق و سربلندی برای کارکنان و خانواده‌های آن‌ها ابراز امیدواری کرد در سال جدید بتوانیم گام‌های بلندی در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری (مد ظله العالی) و خدمت به مردم از طریق کاهش مراجعه آن‌ها به شعبه‌های بانک برداریم.

نگار کریمی
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: