کد خبر: ۲۰۲۰۵۹
تاریخ انتشار: ۲۰:۱۳ - ۱۷ اسفند ۱۴۰۰ - 08 March 2022
گزارش بهمن ماه شاپرک
طبق گزارش بهمن ماه شاپرک ، سپ با سهم 21.35 درصدی از تعداد کل تراکنش های انجام شده، بالاترین سهم را در بین شرکت های پرداخت الکترونیک به خود اختصاص داد و با افزایش 20/0 درصدی نسبت به ماه گذشته، فاصله خود را با رقبا بیشتر کرد.

شرکت پرداخت الکترونیک سامان کیش با سهم 21.35 درصدی از سهم تعداد کل تراکنش¬های بهمن ماه ، فاصله خود را با رقبا بیشتر کرد.

به گزارش اداره روابط عمومی شرکت پرداخت الکترونیک سامان ، طبق گزارش بهمن ماه شاپرک ، سپ با سهم 21.35 درصدی از تعداد کل تراکنش های انجام شده، بالاترین سهم را در بین شرکت های پرداخت الکترونیک به خود اختصاص داد و با افزایش 20/0 درصدی نسبت به ماه گذشته، فاصله خود را با رقبا بیشتر کرد.

گزارش بهمن ماه شاپرک حکایت از بیشتر شدن فاصله سپ با رقبا دارد. در این گزارش پرداخت الکترونیک سامان با سهم تعداد تراکنش¬های کارتخوان به میزان 21.01 درصدی و پوشش 35.78 درصدی تعداد تراکنش های موبایلی گزارش می دهد و از رتبه نخست پرداخت الکترونیک سامان کیش با سهم 21.37 درصدی از بازار تراکنش های خرید خبر می د¬هد. این گزارش در ادامه از بازار مبلغی تراکنش های اینترنتی و پوشش 33.86 درصدی در بین شرکت های پرداخت الکترونیک و حفظ جایگاه نخست، همانند ماه گذشته نوید می¬دهد.
سپ با پوشش 40.94 درصد از سهم بازار در بخش ابزار پذیرش موبایلی سهم عمده ای از بازار مبلغی تراکنش های این ابزار را با قدرت پشتیبانی می کند.

شرکت پرداخت الکترونیک سامان کیش از نظر " سهم مبلغی پذیرش کارتخوان فروشگاهی " و " تعداد تراکنش¬های ابزار پذیرش اینترنتی " در رتبه دوم قرار دارد.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: