کد خبر: ۲۰۰۷۸۸
تاریخ انتشار: ۱۶:۲۹ - ۲۱ دی ۱۴۰۰ - 11 January 2022
جشنواره مذکور برای عموم مردم و همچنین پرسنل شاغل و بازنشسته نیروهای مسلح شرایط ویژه ای در نظر گرفته که مشتریان محترم می توانند از شرایط تخفیفی آن بهره مند شوند.

 جشنواره بیمه های آتش سوزی حکمت با شرایط ویژه آغاز شد.


به گزارش بانکداری ایرانی به نقل از روابط عمومی بیمه حکمت ،  جشنواره مذکور برای عموم مردم و همچنین پرسنل شاغل و بازنشسته نیروهای مسلح شرایط ویژه ای در نظر گرفته که مشتریان محترم می توانند از شرایط تخفیفی آن بهره مند شوند.

کلیه مشتریان محترم می توانند با خرید بیمه آتش سوزی از شرکت بیمه حکمت، از طرح های مختلف از جمله "منازل مسکونی"، " ساختمان های ویلایی"، "واحدهای صنعتی" و "اصناف " از تخفیفات ویژه بالای ۵۰% استفاده نمایند.

همچنین این طرح برای هیئت مدیره و مدیران مجتمع های مسکونی و آپارتمان ها، شرایط ویژه ای در نظر گرفته که با خرید بیمه نامه های آتش سوزی شرکت بیمه حکمت می توانند از این شرایط بهره مند شوند.

لازم به ذکر است: شرایط تخفیفی برای پرسنل محترم شاغل و بازنشسته نیروهای مسلح ، شامل بیمه نامه های منازل مسکونی(سازمانی و شخصی) نیز در نظر گرفته شده است.

مشتریان گرامی برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند به آدرس سایت شرکت به آدرس www.hsinsur.com مراجعه یا با تلفن ۴۱۳۹۵۰۰۰_۰۲۱ واحد ارتباط با مشتریان و ۴۱۳۹۵۵۲۰_۰۲۱ واحد آتش سوزی تماس حاصل نمایند.

نگار کریمی
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: