کد خبر: ۲۰۰۶۷۴
تاریخ انتشار: ۰۹:۲۴ - ۱۸ دی ۱۴۰۰ - 08 January 2022
رمز پیامک شده در سرویس ورود، در صورت ارائه دسترسی به پیامک‌ها از طریق تنظیمات گوشی در نسخه اندروید، به صورت خودکار بازنشانی می‌شود. در این نسخه رمز حساب در خدمات انتقال وجه حذف شده و رمز یک‌بار مصرف (پیامکی، USSD و سخت‌افزاری) جایگزین آن شده است.

 تعداد تراکنش‌های همراه بانک صادرات ایران در آذرماه سال‌جاری نسبت به اسفندماه بیش از ٥١درصد افزایش ثبت کرد. استقبال مشتریان و کاربران از نرم‌افزار همراه بانک صادرات ایران با توجه به خدمات گسترده و امن پیوسته در حال افزایش است. به نحوی که تعداد تراکنش‌های همراه بانک صادرات ایران در آذرماه سال‌جاری نسبت به اسفندماه گذشته، بیش از ٥١درصد افزایش ثبت کرده است.

به گزارش بانکداری ایرانی ،   بنا بر این گزارش همراه بانک صادرات ایران یکی از مهم‌ترین درگاه‌های مورد استفاده مشتریان برای دریافت خدمات غیرحضوری است که خدمات متنوعی از جمله ارائه صورت‌حساب ارزی و ریالی، انتقال وجه درون و بین بانکی، کارت به کارت، پرداخت اقساط و قبوض، خدمات چک، ارتباط همه‌جانبه بر بستر پیامک و اینترنت، ارائه گزارش‌های مختلف از تراکنش‌ها و فهرست مختلفی از خدمات در خصوص شعب، اعلام نرخ ارز، شماره شبای حساب‌های سپهری و... را به صورت لحظه‌ای به مشتریان بانک صادرات ایران ارائه می‌دهد.


همراه بانک صادرات ایران درنسخه جدید ۲.۱ با قابلیت دو‌مرحله‌ای شدن ورود به نرم‌افزار و حذف رمز حساب برای ارتقای امنیت حساب کاربران و بهره‌مندی از خدمات متنوع جدید در این نرم‌افزار در دسترس مشتریان بانک صادرات ایران قرار گرفته ضمن اینکه امکان سرویس‌دهی به نسخه‌ قبلی همچنان میسر است. در نسخه جدید این نرم‌افزار برای ورود (login) به گوشی‌های تلفن‌همراه اندروید و ios به رمز پیامکی نیز نیاز است.

رمز پیامک شده در سرویس ورود، در صورت ارائه دسترسی به پیامک‌ها از طریق تنظیمات گوشی در نسخه اندروید، به صورت خودکار بازنشانی می‌شود. در این نسخه رمز حساب در خدمات انتقال وجه حذف شده و رمز یک‌بار مصرف (پیامکی، USSD و سخت‌افزاری) جایگزین آن شده است.

همچنین در خدمت اتصال حساب به کارت نیز رمز حساب حذف شده و رمز یک‌بار مصرف جایگزین شده است. بهینه‌سازی سرویس‌های پیچک برای استفاده از خدمات استعلام و ثبت صدور چک‌های صیادی از دیگر قابلیت‌های اضافه شده به این نسخه است. افزوده شدن امکان ثبت صدور چک در وجه اتباع خارجی و اشخاص حقوقی با ورود کد فراگیر/ شناسه ملی در بخش گیرنده چک در نسخه اندرویدی و ios، قابلیت استعلام نام‌ گیرندگان از سامانه نهاب در سرویس‌های پیچک، افزوده شدن سرویس استعلام وضعیت انتقال چک توسط ذی‌نفعان مشترک، افزوده شدن فیلد «بابت» و بهینه‌سازی استفاده از بارکد در سرویس‌های پیچک و قابلیت نمایش فهرست دلایل عدم تایید چک از تغییرات بهینه نسخه جدید در این حوزه از خدمات چک‌های صیادی است.

باران ایرمان
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: