کد خبر: ۲۰۰۳۳۲
تاریخ انتشار: ۰۹:۲۶ - ۰۵ دی ۱۴۰۰ - 26 December 2021
با همکاری بانک قرض الحسنه رسالت و وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به اعضای صندوق اعتباری هنر تسهیلات قرض الحسنه ازدواج پرداخت می شود.

با همکاری بانک قرض الحسنه رسالت و وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به اعضای صندوق اعتباری هنر تسهیلات قرض الحسنه ازدواج پرداخت می شود.

به گزارش بانکداری ایرانی به نقل از روابط عمومی، رهیار مرکزی فرهنگ، هنر و گردشگری با اعلام این خبر گفت: بانک قرض الحسنه رسالت و صندوق اعتباری هنر با امضای تفاهم نامه همکاری در قالب دو طرح "شمیم و جوانه "به هنرمندان، نویسندگان و روزنامه نگاران عضو صندوق اعتباری هنر تسهیلات قرض الحسنه پرداخت می نماید.

سعید توکل با اشاره به طرح شمیم افزود: در این طرح به افرادی که تاریخ عقد(ازدواج) آنها از 1400/7/01به بعد باشد 30میلیون تومان تسهیلات ازدواج تعلق می گیرد.

به گفته وی اعطای این تسهیلات هیچ‌گونه ارتباطی به وام ازدواج بانک مرکزی ندارد و اعضای صندوق هنر علاوه بر امکان دریافت وام ازدواج می‌توانند از این تسهیلات3۰میلیون تومانی نیز بهره‌مند شوند.

توکل همچنین به تسهیلات قرض الحسنه در قالب " طرح جوانه" اشاره کرد و اظهارداشت: در این طرح به افرادی که از 1400/7/01به بعد صاحب فرزند شوند،تسهیلات 30میلیون تومانی پرداخت می گردد.

رهیار مرکزی فرهنگ، هنر و گردشگری گفت: این تسهیلات با معرفی صندوق اعتباری هنر وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به بانک قرض الحسنه رسالت پرداخت می شود وافراد می توانند برای دریافت اطلاعات تکمیلی درخصوص این تسهیلات به صندوق اعتباری هنر مراجعه کنند.

علی سوری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: