کد خبر: ۱۹۴۷۴۱
تاریخ انتشار: ۰۹:۰۳ - ۲۷ ارديبهشت ۱۴۰۰ - 17 May 2021
معاون امور اقتصادی و بازرگانی سازمان صنعت، معدن و تجارت خوزستان با اشاره به افزایش قیمت مواد غذایی و کالاهای اساسی در بازار گفت: تاکنون افزایش قیمت رسمی به ما اعلام نشده است.

 بانکداری ایرانی- ایسنا/خوزستان معاون امور اقتصادی و بازرگانی سازمان صنعت، معدن و تجارت خوزستان با اشاره به افزایش قیمت مواد غذایی و کالاهای اساسی در بازار گفت: تاکنون افزایش قیمت رسمی به ما اعلام نشده است.

نصرالله جایمند در خصوص افزایش قیمت مواد غذایی اظهار کرد: معمولا سالانه به دلیل تورم یا افزایش قیمت تمام‌شده بعضی محصولات، افزایش قیمت را داشته‌ایم اما در خصوص اخبار منتشرشده در فضای مجازی در مورد افزایش قیمت کالاها، تاکنون افزایش قیمت رسمی به ما اعلام نشده است.

به گزارش ایسنا، وی افزود: قطعا تا زمانی که سازمان حمایت مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان نرخی را به طور رسمی اعلام نکند، نرخ‌های دیگر از نظر ما قابل قبول نیست و قیمت قبلی بازار اعمال می‌شود.

معاون امور اقتصادی و بازرگانی سازمان صنعت، معدن و تجارت خوزستان گفت: این موضوع را در حد شایعه در وزارت نیز نشنیده‌ام اما در بحث افزایش قیمت، معمولا سالانه یا دو سال یک بار افزایش قیمت داریم.

وی که در یک برنامه تلویزیونی صحبت می‌کرد، افزود: قیمت واحد اولیه که افزایش پیدا کند طبیعتا افزایش قیمت داریم اما به سبکی که می‌گویند، نشنیده‌ام.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: