کد خبر: ۱۹۳۱۸۴
تاریخ انتشار: ۰۹:۵۲ - ۰۵ فروردين ۱۴۰۰ - 25 March 2021
در جلسه اخیر شورای فناوری اطلاعات از عملکرد برخی دستگاهها و وزارت خانه‌ها در اجرای برنامه توسعه دولت الکترونیک تقدیر شد.

بانکداری ایرانی- در جلسه اخیر شورای فناوری اطلاعات از عملکرد برخی دستگاهها و وزارت خانه‌ها در اجرای برنامه توسعه دولت الکترونیک تقدیر شد.

به گزارش  تسنیم، در حاشیه جلسه امروز شورای اجرایی فناوری اطلاعات، حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی رئیس جمهور، از وزیر امور اقتصادی و دارایی، وزارت کار و ... برای تلاش های مجدانه و‌ اهتمام در اجرای برنامه توسعه دولت الکترونیک ‌در حوزه‌های بورس و اوراق بهادار، خدمات غیرحضوری و تسهیل فضای کسب و‌کار، بیمه ها و خزانه داری کل کشور تقدیر شد.

دولت الکترونیک و هوشمند یکی از برنامه های اولویت دار دولت تدبیر و امید بوده است و برای تحقق این هدف اقدامات مناسبی در ایجاد زیر ساخت و سکوهای خدماتی به منظور تسریع در خدمات رسانی به مردم و شفافیت انجام شده است.
در همین راستا از برخی دستگاهها در اهتمام به اجرای برنامه توسعه دولت الکترونیکی ‌در حوزه های بورس و اوراق بهادار، خدمات غیرحضوری و تسهیل فضای کسب و‌کار، بیمه ها و خزانه داری کل کشور تقدیر و تشکر به عمل آمد.

در ادامه برخی معیارهای گزینش مذکور از جمله شاخصهای ارزیابی دولت شفاف قابل مشاهده است.

اقتصاد ,

لیست شاخصهای ارزیابی در اولویت دولت مشارکتی در ادامه قابل مشاهده است؛

اقتصاد ,

 

اقتصاد , اقتصاد ,

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: