کد خبر: ۱۹۲۳۰۶
تاریخ انتشار: ۰۹:۲۳ - ۱۰ اسفند ۱۳۹۹ - 28 February 2021
مدیرعامل بانک اقتصاد نوین افزایش عمق همکاری با طرف‌های تجاری را نه به عنوان یک مشتری، بلکه به عنوان یک شریک تجاری و استراتژیک یکی از اصول راهبردی و استراتژیک بانک اقتصادنوین دانست.

 مدیرعامل بانک اقتصاد نوین افزایش عمق همکاری با طرف‌های تجاری را نه به عنوان یک مشتری، بلکه به عنوان یک شریک تجاری و استراتژیک یکی از اصول راهبردی و استراتژیک بانک اقتصادنوین دانست.


 علیرضا بلگوری طی سخنانی گفت: در بانک اقتصادنوین سه منبع سرمایه انسانی، فناوری اطلاعات و فرآیندهای کسب و کار ضامن بقای تعاملات موثر با شرکای تجاری این بانک است و با تکیه بر این سه منبع مهم، ما توانسته‌ایم با تخصصی‌سازی خدمات در مفهوم بانکداری شرکتی، تعاملی کارآ و اثربخش را با صنایع گوناگون برقرار کنیم و تلاش داریم با تعمق در فرآیندهای کسب‌وکاری شرکای خود و آمیخته‌سازی این فرآیندها با فرآیندهای بانکی، راه‌حل‌های جامع و کارآمدی به شرکای خود ارائه کنیم.

بنابراین گزارش وی در تشریح تلاش‌های بانک اقتصادنوین در راستای حمایت از تولید و اشتغال ملی گفت: بانک اقتصادنوین در ۱۸ماه گذشته با هدایت بخش قابل توجهی از منابع خود به سمت صنعت نفت، گاز و پتروشیمی به عنوان یک صنعت استراتژیک تلاش کرده است نقش خود را در رونق و جهش تولید ایفا کند. مدیرعامل بانک اقتصادنوین با اشاره به اینکه صنعت پتروشیمی از جمله صنایع کم‌ریسک و پیشران در کشور محسوب می‌شود، گفت: عمده منابع بانک‌ها متعلق به سپرده‌گذاران است و ما به‌عنوان وکیل آنها از یکسو شرعا و قانونا باید منابع جذب‌شده را صرف پروژه‌هایی کنیم که ضمن برگشت‌پذیری منابع، از سود قابل قبولی برخوردار باشند و از سوی دیگر و از منظر مسوولیت اجتماعی، مکلفیم منابع را به پروژه‌هایی اختصاص دهیم که علاوه بر تامین منافع کلان کشور، پیشران، مولد، ارزآور و صادرات محور باشند.

وی افزود: ما در گروه اقتصاد نوین به یک اصل اساسی و مهم رسیده‌ایم و آن اصل، ارزش زمانی تامین مالی پروژه‌هاست که در صنایعی مانند پتروشیمی که در خط مقدم جنگ اقتصادی هستند، بیشتر نمایان می‌شود؛ به همین دلیل ما با تشخیص به‌موقع خواسته‌ها و نیازهای مشتریان و ارائه راه‌حل در حداقل زمان ممکن، سعی داریم به نقش و رسالت خود عمل کنیم.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: