کد خبر: ۷۴۷۵۸
تاریخ انتشار: ۱۷:۵۴ - ۰۶ تير ۱۳۹۵ - 26 June 2016
رئیس سازمان بازرسی کل کشور گفت: یکی از مدیران نهادها در خصوص میزان حقوقش به ما گزارشی ارائه نداد و از دادن اسناد استنکاف کرد به همین دلیل این فرد محکوم به حبس شد.
به گزارش ایرنا، قاضی ناصر سراج روز یکشنبه در حاشیه مراسم افتتاح مرکز آموزش آکادمی آمبودزمان آسیایی در جمع خبرنگاران افزود: ما نیز این موضوع را به دادگاه گزارش دادیم که طبق ماده 8 سازمان بازرسی کل کشور این فرد محکوم به حبس شده است. 

وی بدون اشاره به نام این فرد خاطرنشان کرد: به زودی حبس این فرد به دلیل استنکاف از ارائه مدارک به همکاران ما اجرا خواهد شد.

سراج در ادامه در پاسخ به سوال خبرنگاری که میزان حقوق های نامتعارف مدیران چقدر است، گفت: اکثر حقوق ها همین مقدار است که در رسانه ها منتشر شده است. 

وی همچنین در پاسخ به این سوال که چه تعداد مدیر از ارائه اسناد در خصوص حقوق شان استنکاف کرده و آیا آماری در این زمینه وجود دارد یا نه، گفت: در این زمینه مواردی داریم و یک نمونه که اعلام کردم مصداق آن است. 

رئیس سازمان بازرسی کل کشور همچنین گفت: گزارش های ما در زمینه حقوق های نامتعارف محرمانه است و جزئیات آن را نمی توانیم منتشر کنیم، اما گزارش آماده است و امروز برای روسای قوه ارسال می کنیم. 

سراج ادامه داد: این گزارش خوداظهاری است که به تمام ادارات بازرسی کشور اعلام کرده و یک برنامه فوق العاده تعریف کرده ایم تا همه موارد را در برگیرد و تا زمانی که اقدام شود نتایج نهایی آن به استحضار روسای قوا می رسد. 

وی در مورد آلودگی هوا نیز گفت: گزارش آن را برای روسای قوا فرستاده ایم اما برای تمام افرادی که به نوعی مسئول هستند از عالی ترین مقام توضیح خواستم، که چرا موارد قانونی را انجام نداده اند و پس از اینکه 11 نهاد گزارش خودشان را اعلام کردند و دفاعیاتشان را انجام دادند تصمیم نهایی اتخاذ خواهد شد. 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: