کد خبر: ۲۱۷۱۰۹
تاریخ انتشار: ۱۴:۳۶ - ۱۱ ارديبهشت ۱۴۰۳ - 30 April 2024
محمود تبریزی نائب رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل صندوق قرض الحسنه شاهد در پیامی یازدهم اردیبهشت گرامیداشت روز جهانی کار و کارگر را تبریک گفت.

محمود تبریزی نائب رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل صندوق قرض الحسنه شاهد در پیامی یازدهم اردیبهشت گرامیداشت روز جهانی کار و کارگر را تبریک گفت.

متن پیام صادره بشرح زیر است :

اگر کشوری رو به رشد برود، با دست شما کارگران عزیز رو به رشد می رود و اگر کشوری رو به انحطاط برود، باز هم با شماست که رو به انحطاط می رود؛ با کار نکردن یا کم کار کردن یا علاقه به کار نداشتن است که رو به انحطاط می رود. صحیفه امام؛ ج ۷، ص۱۷۴

استقلال یک کشور وابسته به کار است ، کار سخت کارگران هست که گره گشا در تولید هست و همیشه غیر ممکن ها را ممکن می سازد ، روز کارگر یعنی روز تصدیق و تجلیل از تلاشهای شگفت انگیز کارگرانی هست که در راه عمران و آبادی و ساختن سرزمین بزرگمان ایران عزیز عرق جبین ریخته اند یا حتی جان خود را از دست داده اند لذا در مقابل ایثار کارگر در جهت تلاشهای سخت در چرخاندن چرخه تولید و عرصه کار و سازندگی زبان قاصر هست و قلم ناتوان و اینجاست که می بایست اقرار کرد و گفت شمائید که عامل شریانی حیات در جامعه هستید شمائید که قلب تپنده در رشد و جایگاه اقتصاد هستید و چرخه اقتصاد را به حرکت در می آورید شمائید که همانند خورشید آسمان را روشن می سازید و همانند ماه تاریکی را از بین می برید و در نهایت کار سخت شما کارگران هست که غیر ممکن ها را ممکن می سازد .

اینجانب فرارسیدن یازدهم اردیبهشت ، روز جهانی کار و کارگر را بر تمامی کارگران همیشه غیور و بی ادعا در عرصه کار و تلاش و سازندگی تبریک و تهنیت دارم و در این سال جدید که به فرموده مقام معظم رهبری سال جهش تولید با مشارکت مردم می باشد از خداوند مستعان خیر و برکت و، وسعت رزق و سلامتی روز افزون را برای شما کارگران تلاشگر مسئلت دارم.

محمود تبریزی

مدیر عامل

نگار کریمی
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: