کد خبر: ۲۱۶۲۰۵
تاریخ انتشار: ۱۰:۴۷ - ۱۵ اسفند ۱۴۰۲ - 05 March 2024

اطلاعیه تکمیلی برای خریداران سکه‌های حراجی/ بزودی امکان استرداد وجه فعال می شود

بانکداری ایرانی-بزودی قابلیت استرداد وجه در سامانه معاملات مرکز مبادله ارز و طلای ایران فعال خواهد شد و متقاضیان هیچ نگرانی بابت دریافت وجوه خود نداشته باشند.

به گزارش تسنیم، اختلال های سایت حراج سکه در نخستین روز حراج موجب بروز مشکلاتی برای برخی از متقاضیان خرید سکه های حراجی شد. عده زیادی از متقاضیان موفق به خرید نشدند و برهمین اساس نیز مرکز مبادله علاوه بر 24 ساعته کردن احراز هویت، زمان بعدی حراج سکه را 16 اسفند اعلام کرد.

عده ای اما در دریافت وجوه خود مشکل داشتند چرا که چنین قابلیتی در سامانه مرکز مبادله فعلا فعال نیست؛ برهمین اساس هم مرکز مبادله ارز و طلای ایران ضمن عرض پوزش از متقاضیان استرداد وجه از سامانه معاملات به دلیل مشکلات فنی پیش آمده ، اعلام کرد: بزودی قابلیت استرداد وجه در این سامانه فعال خواهد شد و متقاضیان هیچ نگرانی بابت دریافت وجوه خود نداشته باشند.

شایان ذکر است، آن گروه از متقاضیان که خواهان شرکت در دومین حراج سکه طلای این مرکز هستند، می توانند مبالغ خود را در کیف پول نگه دارند.

گفتنی است، دومین جلسه حراج سکه طلا در روز چهارشنبه مورخ 16 اسفند ماه 1402، از طریق سامانه معاملات این مرکز به آدرس اینترنتی market.ice.ir برگزار می شود و دارایی موضوع دومین حراج، ربع سکه بهار آزادی ضرب سال 1386 بانک مرکزی و بدون بسته بندی است؛ هر متقاضی مجاز به ثبت سفارش حداکثر 5 قطعه است.

شروع جلسه حراج راس ساعت 12 است و بازه ثبت سفارش نیز از ساعت 12 الی 15 خواهد بود. بازه نظارت و تخصیص نیز از ساعت 15 تا 16 همان روز است و ساعت 16 نیز نتایج حراج اعلام می شود.

متقاضیانی که مایل به شرکت در دومین حراج سکه طلا هستند و تاکنون ثبت نام و احراز هویت خود را انجام نداده اند، فرصت دارند تا ساعت 11 و 30 دقیقه روز چهارشنبه 16 اسفند ماه، اقدام به ثبت نام و احراز هویت کرده و ثبت سفارش داشته باشند.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: