کد خبر: ۲۱۲۸۸۶
تاریخ انتشار: ۰۹:۲۱ - ۲۶ شهريور ۱۴۰۲ - 17 September 2023
بانکداری ایرانی گزارش می دهد؛
بیمه سینا در سال 1402 گام های موفقی را در جلب اعتماد بیمه گذاران بزرگ برداشته به نحوی که توانسته با ارائه نرخ های کارشناسی با تاکید بر پشتیبانی و ارائه خدمات رضایت آفرین ، مسیر موفقیت را با سرعت درپیش بگیرد.

سال 1402 برای بیمه سینا سالی متفاوت بود و این شرکت توانست گام های بزرگی بردارد و موفقیت‌های مهمی کسب کند.

به گزارش بانکداری ایرانی، بیمه سینا در سال 1402 گام های موفقی را در جلب اعتماد بیمه گذاران بزرگ برداشته به نحوی که توانسته با ارائه نرخ های کارشناسی با تاکید بر پشتیبانی و ارائه خدمات رضایت آفرین ، مسیر موفقیت را با سرعت درپیش بگیرد.

در پایان اسفند 1401 بیمه سینا توانست سه هزار میلیارد ریال سود خالص بسازد. که این رویه در سال جاری حفظ شده و در خرداد 1402 این شرکت تواسنت 913 میلیارد ریال سود خالص بسازد. سود عملیاتی شرکت هم حدود 894 میلیارد ریال بود.این عملیات شرکت سبب اعتماد زیادی شد.

بر اساس این گزارش، بیمه سینا در سال جاری توانست اعتماد مجموعه هایی همچون آستان قدس رضوی ، کمیته امداد امام (ره) ، گروه مپنا ، صنعت آب و برق کشور، بانک کشاورزی، بانک سینا ،شرکت مادرتخصصی مهندسی آب و فاضلاب کشور و بسیاری دیگر از بیمه گذاران بزرگ را به خود جلب کند.

یکی دیگر از نکات مهم در شرکت بیمه سینا رشد 15 درصد دارایی های شرکت نسبت به پایان اسنفد 1401 است که در خرداد 1402 به مبلغ 54 هزار ریال رسید.

از سوی دیگر، استفاده از امکانات برخط در ارائه خدمات ، رصد و پایش لحظه ای بیمه گذاران ،مشاوره و مدیریت ریسک بیمه شدگان باعث شد تا توسط دبیرخانه توسعه صنایع ملی ایران و هیئت داوران اجلاس انتخاب ملی، شرکت بیمه سینا بر اساس نظر هیئت داوران، نشان برترین انتخاب ملی در صنعت بیمه و نشان ملی شفافیت و صداقت در ارائه خدمات بیمه‌ای، رتبه نخست تعهد به بیمه‌گزاران در صنعت بیمه از"انجمن جهانی مدیران خلاق لندن" و جایزه ملی برترین و تاثیرگذارترین روابط عمومی در صنعت بیمه کشور را به خود اختصاص دهد.

از دیگر اقدامات بیمه سینا در سال جاری ، فعالیت در حوزه مسئولیت اجتماعی است. مسئولیت اجتماعی و نوآوری بیمه سینا نیز روی دیگر فعالیت ها در نیمه اول سال 1402 بود به نحوی که برای دومین سال متوالی بازدیدکنندگان، ناشران و عوامل اجرایی نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران از پوشش بیمه مسئولیت ‌مدنی بیمه سینا برخوردار شدند.

در راستای حفاظت از محیط زیست جانوری، بیمه‌نامه‌ ای منحصر به فرد در حوزه حفاظت از گونه‌های کمیاب جانوری توسط بیمه سینا صادر شد و تنها فیل های ایران با نام های میهاری، محاسن و مایسا که در سال ۱۳۹۲ از سریلانکا به ایران آمدند، تحت پوشش بیمه ای قرار گرفتند.

به این دستاوردها باید توجه به سرمایه گذاری را نیز افزود که در این راستا به منظور حفظ ارزش سهام بیمه سینا در بازار سرمایه ،بازارگردانی سهام شرکت بیمه سینا در نماد (وسین1) با دامنه نوسان روزانه قیمت مطابق دامنه مجاز نوسان قیمت در تابلو مربوطه بازار پایه فرابورس ایران و با استفاده از روش بازارگردانی مبتنی بر حراج در تابلو زرد بازار پایه فرابورس از طریق "صندوق سرمایه‌گذاری اختصاصی بازارگردانی سینا بهگزین" کلید خورد.

در حالی 6 ماهه اول سال را به پایان رساندیم که سود 27درصدی مشارکت در منافع برای سال 1401 محقق و به حساب اندوخته دارندگان بیمه های زندگی بیمه سینا واریز شد و روند سودآوری بیمه های زندگی بیمه سینا همچنان ادامه خواهد داشت.

 

لیلا فریادرس
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: