کد خبر: ۲۱۲۸۷۵
تاریخ انتشار: ۰۹:۴۲ - ۲۴ شهريور ۱۴۰۲ - 15 September 2023
به صورت مناقصه انجام خواهد شد:
بانک شهر، ۵۰ درصد سهام در شرکت آب و برق کیش را از طریق مزایده به ارزش ۵.۳ هزار میلیارد تومان و با اعطای تسهیلات واگذار می کند.

بانک شهر، ۵۰ درصد سهام در شرکت آب و برق کیش را از طریق مزایده به ارزش ۵.۳ هزار میلیارد تومان و با اعطای تسهیلات واگذار می کند.

به گزارش بانکداری ایرانی، بانک شهر که در فرابورس حضور دارد از واگذاری 50 درصد سهام در شرکت آب و برق کیش متعلق به بانک و شرکت های تابعه با شرایط نقد و اقساط از طریق مزایده و با اعطای تسهیلات خبر داد.

بر اساس این گزارش، "وشهر" اعلام کرد: در اجرای قانون رفع موانع تولید رقابت پذیر و سیاست های ابلاغی بانک مرکزی در نظر دارد 77 هزار و یک سهم معادل 50 درصد سهام شرکت آب و برق کیش متعلق به بانک و شرکت های تابعه را از طریق مزایده عمومی از 22 شهریور تا 5 مهر با شرایط نقد و اقساط از طریق اعطای تسهیلات به ارزش 5.3 هزار میلیارد تومان واگذار کند.

آخرین مهلت حضور در مزایده چهارشنبه 5 مهر بوده و بازگشایی پاکات شنبه 8 مهر در محل شرکت مسکن و عمران تجارت آتیه کیش انجام خواهد شد. نحوه پرداخت بهای معامله به صورت نقد و اقساط از طریق اعطای تسهیلات حداقل و حداکثر 6 و 60 ماهه با نرخ سود شورای پول و اعتبار ابلاغی مراجع قانونی (حداقل پیش پرداخت نقدی، همزمان با انعقاد قرارداد 10 درصد بهای معامله با احتساب 5 درصد سپرده حضور در مزایده) است.

کلیه اشخاص حقیقی و حقوقی در فروش های نقد و اقساط در صورتی که واجد شرایط دریافت تسهیلات شناخته شوند مشمول دریافت تسهیلات می شوند و مدارک و مستندات مورد نیاز اعلامی جهت اعتبار سنجی ارائه شود.

علی سوری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: