کد خبر: ۲۱۱۷۷۵
تاریخ انتشار: ۰۹:۰۳ - ۰۱ مرداد ۱۴۰۲ - 23 July 2023
گزارش عملکرد ۳ماهه بیمه دی در مجمع عمومی عادی سالانه سهام با استقبال و حمایت کم سابقه سهامداران شرکت مواجه شد تا آینده‌‌‌ای درخشان را برای بیمه دی متصور سازد.

گزارش عملکرد ۳ماهه بیمه دی در مجمع عمومی عادی سالانه سهام با استقبال و حمایت کم سابقه سهامداران شرکت مواجه شد تا آینده‌‌‌ای درخشان را برای بیمه دی متصور سازد.


به گزارش روابط عمومی و امور بین‌‌‌الملل؛ طاهر موهبتی مدیرعامل شرکت در این جلسه با اشاره اینکه آینده درخشانی در انتظار بیمه‌دی است، درباره برنامه‌‌‌های سال آینده شرکت متبوعش گفت: افزایش سهم از بازار با تمرکز بر سودآوری پایدار، تکریم مشتریان، تحول دیجیتال، توجه به سلامت الکترونیک، افزایش کارآیی و بهره‌‌‌وری و توسعه فرهنگ بیمه از طریق تبلیغات از جمله اهداف بیمه دی در سال آینده خواهد بود. وی در ادامه با تاکید بر توانمندسازی و توجه به شبکه فروش افزود: در راستای ایجاد انگیزه برای نمایندگان، بسته حمایتی از شبکه فروش تصویب شده که در آن مواردی از جمله پرداخت وام، سهام ترجیحی و تخفیفات صدور بیمه‌‌‌نامه برای نمایندگان دیده شده است.

وی در پایان ضمن تاکید بر ضرورت همدلی و همراهی همه ذی نفعان به ویژه سهامداران به عنوان مهم‌ترین رکن موفقیت شرکت، از اختصاص داشبورد برای پایش عملکرد شعب سخن گفت و در خصوص اقدام برای پرداخت‌‌‌های عملکردی هدفمند ابراز امیدواری کرد. گفتنی است، مجمع عمومی عادی سالانه شرکت بیمه دی (سهامی عام) با حضور درصد ۶۰/ ۴۶ از سهامداران، مدیرعامل، اعضای هیات مدیره، نمایندگان بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران، حسابرس و بازرس قانونی و سازمان بورس و اوراق بهادر ۲۸ تیرماه ۱۴۰۲ برگزار و صورت‌های مالی سال مالی منتهی به ۲۹/ ۱۲/ ۱۴۰۱ شرکت تصویب شد. پس از استقرار هیات رئیسه و بعد از توضیحات مستدل به بندهای گزارش حسابرسی، صورت‌های مالی سال مالی منتهی به ۲۹ اسفند ۱۴۰۱بیمه دی با ۴/ ۶۰درصد، اکثریت آرا حاضرین در مجمع عمومی عادی سالانه بیمه دی مورد تصویب قرار گرفت. شرکت بیمه دی در سال ۱۴۰۱ توانسته به سود خالصی حدود ۳.۲۳۱میلیارد ریال (معادل ۵۵۳ ریال به ازای هر سهم) دست یابد و با تصویب مجمع به ازای هر سهم ۳۰۰‌ریال بین سهامداران تقسیم کرد.

نگار کریمی
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: