کد خبر: ۲۰۹۷۹۴
تاریخ انتشار: ۱۴:۱۶ - ۲۸ فروردين ۱۴۰۲ - 17 April 2023
صندوق سهامی ثروت آفرین تمدن از نظر ارزش دارایی به عنوان یکی از ۱۰ صندوق سهامی صدور و ابطالی برتر کشور توانست بازدهی یکساله 67.38 درصدی را داشته باشد (منتهی به 26 فروردین ۱۴۰۲) که این عملکرد به مراتب بالاتر از بازدهی«شاخص کل بورس» می باشد.

با همراهی و اعتماد سرمایه گذاران ، دارایی صندوق ثروت آفرین تمدن از 1000 میلیارد تومان عبور کرد.

به گزارش مدیریت ارتباطات و رسانه شرکت تامین سرمایه تمدن ، صندوق سهامی ثروت آفرین تمدن از نظر ارزش دارایی به عنوان یکی از ۱۰ صندوق سهامی صدور و ابطالی برتر کشور توانست بازدهی یکساله 67.38 درصدی را داشته باشد (منتهی به 26 فروردین ۱۴۰۲) که این عملکرد به مراتب بالاتر از بازدهی«شاخص کل بورس» می باشد.

صندوق ثروت آفرین تمدن با تشکیل سبدی از سهام ارزنده و مدیریت حرفه‌ای با هدف کسب بازدهی مناسب و بالاتر از شاخص در این مسیر توانسته پاسخگوی اعتماد سرمایه‌گذاران محترم باشد.

شما هم می‌توانید یکی از سرمایه‌گذاران صندوق سهامی ثروت‌آفرین تمدن باشید و با توجه به وضعیت مناسب شاخص کل بورس، جلوتر از بازار حرکت کنید. از سایر ویژگی‌های برتر این صندوق می‌توان به نقدشوندگی بالا در کنار ضامن نقدشوندگی اشاره کرد.

سرمایه گذاران می توانند جهت خرید واحدهای «صندوق سهامی ثروت آفرین تمدن» وارد پنل کاربری آی‌بی شاپ شده و با کلیک بر روی دکمه درخواست صدور واحدهای صندوق ثروت آفرین تمدن ریسک سرمایه‌گذاری مستقیم در بورس را کاهش دهند.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: