کد خبر: ۲۰۷۶۸۴
تاریخ انتشار: ۱۰:۳۶ - ۰۸ دی ۱۴۰۱ - 29 December 2022
به استناد مجوز بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران مقرر شد تا مرحله چهاردهم گواهی سپرده مدت دار ویژه سرمایه گذاری (عام) در بانک ملت از روز چهارشنبه ۷ دی ماه ۱۴۰۱ به مشتریان عرضه شود.

عرضه گواهی سپرده مدت دار ویژه سرمایه گذاری (عام) در شعب بانک ملت آغاز شد.

به گزارش روابط عمومی بانک ملت، به استناد مجوز بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران مقرر شد تا مرحله چهاردهم گواهی سپرده مدت دار ویژه سرمایه گذاری (عام) در بانک ملت از روز چهارشنبه ۷ دی ماه ۱۴۰۱ به مشتریان عرضه شود.

بر اساس این گزارش، فروش گواهی سپرده یادشده تا اتمام مبلغ منتشره ادامه خواهد داشت و تمامی اشخاص حقیقی ایرانی بالای ۱۸ سال می‌توانند نسبت به خرید این اوراق اقدام کنند.

بر این اساس، گواهی سپرده مدت دار ویژه سرمایه گذاری (عام) بانک ملت با نام و دارای تاریخ سررسید یک سال پس از تاریخ انتشار (۷ دی ماه ۱۴۰۲) خواهد بود.

این گزارش حاکی است، نرخ سود علی الحساب گواهی سپرده جدید بانک ملت ۲۳ درصد سالانه و قابل پرداخت در مقطع ماهانه و نرخ سود بازخرید آن پیش از تاریخ سررسید، معادل ۱۰ درصد سالیانه خواهد بود.

با توجه به حداکثر نرخ سود سپرده‌های سرمایه گذاری در بانک‌ها که تا پیش از این ۱۵ درصد بود، این گواهی‌ها فرصتی جذاب برای سرمایه گذاری مطمئن محسوب می‌شود.

نگار کریمی
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: