کد خبر: ۲۰۵۴۱۹
تاریخ انتشار: ۱۱:۴۰ - ۰۵ شهريور ۱۴۰۱ - 27 August 2022
این تسهیلات بیمه‌ای در رشته بیمه‌های اتومبیل شامل ۴۰ درصد تخفیف در بیمه بدنه خودروهای سواری و ۵۰ درصد تخفیف در بیمه بدنه خودروهای بارکش و همچنین تخفیف ویژه در بیمه شخص ثالث با تعهدات مازاد مالی ۸۰۰ میلیون ریال و بالاتر از آن است.

بیمه آسیا به مناسبت گرامیداشت هفته دولت در رشته‌های مختلف بیمه‌ای اموال، زندگی و مسوولیت تخفیف می‌دهد.روابط عمومی بیمه آسیا در اطلاعیه‌ای ضمن گرامیداشت هفته دولت و یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر، اعلام کرد شرکت بیمه آسیا در راستای اهداف دولت خدمتگزار با محوریت شعار «دولت مردم» تخفیفات و تسهیلات ویژه بیمه‌ای را در رشته‌های اموال، زندگی و مسوولیت تا پایان شهریور ارائه می‌کند.

بنابر این اطلاعیه، این تسهیلات بیمه‌ای در رشته بیمه‌های اتومبیل شامل ۴۰ درصد تخفیف در بیمه بدنه خودروهای سواری و ۵۰ درصد تخفیف در بیمه بدنه خودروهای بارکش و همچنین تخفیف ویژه در بیمه شخص ثالث با تعهدات مازاد مالی ۸۰۰ میلیون ریال و بالاتر از آن است.

بر اساس این گزارش، در بیمه منازل مسکونی نیز تا ۸۰ درصد تخفیف و در بیمه آتش‌سوزی صنعتی و غیر‌صنعتی ۵۰ درصد تخفیف در حق بیمه‌ها در نظر گرفته شده است. از سوی دیگر در این مدت در بیمه‌های باربری، ۲۵ درصد تخفیف در نرخ حق بیمه‌های صادراتی، وارداتی، داخلی و ترانزیت اعمال می‌شود.

در بیمه‌های مهندسی نیز تخفیف ۱۰ درصدی حق بیمه تمام خطر مقاطعه‌کاری و عیوب اساسی و پنهان ساختمان در نظر گرفته شده است. همچنین، انواع بیمه‌های مسوولیت بیمه آسیا جهت ارائه به فعالان اقتصادی تا۵۰ درصد تخفیف (با توجه به شرایط و سوابق بیمه‌نامه) ارائه می‌شود.

نگار کریمی
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: