کد خبر: ۲۰۲۱۵۷
تاریخ انتشار: ۱۰:۴۲ - ۲۳ اسفند ۱۴۰۰ - 14 March 2022
سودسازی صورت گرفته از سوی نماد «وشهر» برای سهامدارانش به ازای هر سهم ۱۳۳۳ریال بوده است که رشد ۲۱۸ درصدی را نسبت به دوره قبل نشان می‌دهد. همچنین رقم کلی سود شناسایی‌شده در این گزارش بالغ بر ۲۰۷۵ میلیارد تومان بوده است.

انتشار صورت‌های مالی ۶ ماه منتهی به پایان شهریور سال ۱۴۰۰ از عملکرد بانک شهر در این سال و شتاب هرچه بیشتر سودآوری در بانک حکایت دارد. صورت‌های مالی تاییده شده از سوی حسابرس مستقل قانونی نشان می‌دهد؛ بانک شهر دوره زمانی اعلامی ‌را با جهش ۲۱۸درصد در سودآوری به پایان برده است.

بر اساس گزارش فوق، سودسازی صورت گرفته از سوی نماد «وشهر» برای سهامدارانش به ازای هر سهم ۱۳۳۳ریال بوده است که رشد ۲۱۸ درصدی را نسبت به دوره قبل نشان می‌دهد. همچنین رقم کلی سود شناسایی‌شده در این گزارش بالغ بر ۲۰۷۵ میلیارد تومان بوده است.

در گزارش تلفیقی بانک شهر میزان سود محقق شده نسبت به دوره مشابه قبل با رشدی معادل ۲۷۶ درصد به ثبت رسیده است. این مهم سرآغاز تحولی مهم، بنیادی و دستاوردی بی‌نظیر برای بانک شهر بوده و قطعا می‌تواند، فصل نوینی از نقش‌آفرینی بیش از پیش در شبکه بانکی و خدمات‌رسانی گسترده به سهامداران، شهروندان و مشتریان از سوی این بانک باشد.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: