کد خبر: ۲۰۰۸۵۳
تاریخ انتشار: ۱۵:۳۶ - ۲۴ دی ۱۴۰۰ - 14 January 2022
فرمانده قرارگاه فرهنگی عمار گفت: دادن ارز ۴۲۰۰ تومانی به‌منزله انتحار اقتصادی است که اقتصاد ما را معتاد کرده است.

فرمانده قرارگاه فرهنگی عمار گفت: دادن ارز ۴۲۰۰ تومانی به‌منزله انتحار اقتصادی است که اقتصاد ما را معتاد کرده است.


به گزارش  آنا، حجت‌الاسلام مهدی طائب، فرمانده قرارگاه فرهنگی عمار گفت: دادن ارز ۴۲۰۰ تومانی به‌منزله انتحار اقتصادی است که اقتصاد ما را معتاد کرده است.

حجت‌الاسلام مهدی طائب پنج‌شنبه‌شب در جمع نمازگزاران مسجد امام علی(ع) در منطقه پیروزی مشهد افزود: ارز ۴۲۰۰ تومانی مواد مخدر دولت قبل بود و تا وقتی به اقتصاد تزریق شود، همه‌چیز تعطیل است که باید این اعتیاد را آرام‌آرام از اقتصاد ایران گرفت.

وی با اشاره به جریان مذاکرات احیای برجام در وین گفت: غرب می‌خواهد بگوید جمهوری اسلامی منطق ندارد و منطق ایران زور و موشک است، درحالی‌که جمهوری اسلامی ایران، منطقی‌ترین کشور دنیا است.

فرمانده قرارگاه فرهنگی عمار ادامه داد: ما هیچ‌گاه میدان مذاکره با اروپا را ترک نمی‌کنیم و مذاکرات نیز به نتیجه خواهد رسید.

حجت‌الاسلام طائب با بیان این‌که در سال آتی وضع اقتصادی بسیار خوب خواهد شد، افزود: چند ماه قبل در ایران روزانه ۷۰۰ نفر بر اثر کرونا فوت می‌کردند اما اکنون این تعداد به ۳۰ نفر در روز رسیده است و این جز معجزه توکل بر خدا نیست.

وی همچنین با اشاره به دهه فاطمیه و سالگرد شهادت سردار سلیمانی گفت: امام علی(ع) به شهادت رسید چون در زمان آن حضرت مردم دشمن‌شناس و امام شناس نبودند و دنیایی شده و به دنیا چسبیده بودند.

وی ادامه داد: حضرت زهرا(س) برای حمایت از امام زمان خود اقدام کرد تا امام شهید نشود، امروز هم همه تلاش دشمن این است که ما دشمن‌شناس نباشیم و امام خود را گم کنیم و ولایت‌فقیه را درست نشناسیم، امروز همچنین دنیایی شدن و تغییر سبک زندگی ما را تهدید می‌کند.

حجت‌الاسلام طائب افزود: شهید سلیمانی هیچ‌گاه دشمن را گم نکرد و امام شناسی داشت، حرفی را که رهبری بیان می‌کرد قبول داشت و می‌فهمید و می‌رفت عمل می‌کرد. حاج قاسم آزاده بود و به دنیا نچسبیده بود، اگر جامعه ما این سه موضوع دشمن‌شناسی، امام شناسی و نچسبیدن به دنیا را داشته باشد، در آماده کردن زمینه ظهور ۱۰۰ درصد آماده است.

وی با بیان اینکه مردم ما برخلاف مردم‌ کوفه هستند، افزود: انقلاب بر قلب جوانان ما چنگ انداخته است و مردم ما به‌موقع پای‌کار هستند.

برچسب ها: اقتصاد
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: