کد خبر: ۲۰۰۳۱۰
تاریخ انتشار: ۱۵:۳۰ - ۰۴ دی ۱۴۰۰ - 25 December 2021
دیدار همسر مرحوم بهمن کبیری پرویزی فعال اجتماعی و کارشناس با سابقه صنعت بیمه با مدیرعامل صندوق تأمین خسارت‌های بدنی در راستای پیگیری ومساعدت در تسریع پرداخت خسارت آن مرحوم صورت گرفت.

دیدار همسر مرحوم بهمن کبیری پرویزی فعال اجتماعی و کارشناس با سابقه صنعت بیمه با مدیرعامل صندوق تأمین خسارت‌های بدنی در راستای پیگیری و مساعدت در تسریع پرداخت خسارت آن مرحوم صورت گرفت.

به گزارش بانکداری ایرانی به نقل از روابط عمومی صندوق تأمین خسارت‌های بدنی؛ طی دیدار مهندس مجید بهزادپور با همسر مرحوم کبیری پرویزی از درگذشت نابهنگام این عزیز در هنگام خدمت و شرکت در همایش روز بیمه اظهار داشت: این ضایعه را به خانواده محترم ایشان و جامعه رسانه ای و صنعت بیمه تسلیت عرض می‌کنم و از درگاه خداوند متعال برای آن مرحوم علو درجات الهی را خواستارم.

مدیرعامل صندوق تأمین خسارت‌های بدنی بیان کرد : درگذشت کبیری پرویزی کارشناس با اخلاق، صدیق، دلسوز باعث تأثر و تأسف فراوان صنعت بیمه گردید.

خدمات و فعالیت‌های ایشان در حوزه صنعت بیمه که همچون مشاوری توانمند بود و در امور حقوقی و دعوی‌های مربوط به حوزه کارفرما و کارگری راهنمایی قابل اطمینان و دلسوز برای مردم بود.

مهندس بهزادپور با اشاره به سال‌های فعالیت حرفه‌ای کبیری پرویزی تصریح کرد : ایشان نقش قابل توجهی در تبیین مسائل فرهنگ بیمه داشت و ترویج آن را با جدیت و پشتکار پیگیری می‌کرد و پژوهش‌های ایشان در مجلاتی همچون تازه‌های جهان بیمه و بیمه در توسعه بر کسی پوشیده نیست.

در خاتمه مدیر عامل صندوق ضمن دستور تسریع در پرداخت دیه این فعال رسانه و بیمه اظهار امیدواری نمود در کوتاه ترین مدت ممکن اقدامات این امر صورت پذیرد.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: