کد خبر: ۲۰۰۰۲۳
تاریخ انتشار: ۱۱:۵۰ - ۲۴ آذر ۱۴۰۰ - 15 December 2021
مدیرعامل بانک اقتصادنوین از سایت پتروشیمی گچساران، یکی از مهم‌ترین پروژه‌های ملی و کلان کشور بازدید کرد.

مدیرعامل بانک اقتصادنوین از سایت پتروشیمی گچساران، یکی از مهم‌ترین پروژه‌های ملی و کلان کشور بازدید کرد.

به گزارش بانکداری ایرانی، علیرضا بلگوری، مدیرعامل بانک اقتصادنوین در جریان این بازدید با اشاره به اینکه پروژه پتروشیمی گچساران از افتخارات صنعت کشور خواهد بود، گفت: پیشرفت‌هایی که در پتروشیمی گچساران حاصل‌شده بسیار ملموس و موجب مسرت و خوشحالی است.

او با تاکید بر اینکه حضور در کنار جهادگران عرصه صنعت در شرایط سخت تحریمی، افتخاری برای بانک اقتصادنوین است، گفت: ماموریت و استراتژی ما در گروه مالی اقتصادنوین این است که تمام‌قد در خدمت شکوفایی تولید و اشتغال در جهت به حرکت درآمدن چرخ‌های اقتصادی کشور باشیم و تامین مالی پروژه‌های بزرگ ملی همچون پروژه‌های صنعت پتروشیمی در جهت تحقق همین هدف انجام شده است.

مدیرعامل بانک اقتصادنوین با تاکید بر اینکه آثار پروژه‌هایی که به تولید و رونق صادرات منجر می‌شود برای آحاد جامعه بسیار ارزشمند است، اظهار داشت: این پروژه‌ها ضمن کمک به افزایش اشتغال و محرومیت‌زدایی به تولید ملی و تامین ارز موردنیاز کالاهای اساسی کمک می‌کنند.

مدیرعامل بانک اقتصادنوین با بیان اینکه، متخصصان، مهندسان و کارگران خدوم، نقش‌آفرینان اصلی پروژه گچساران هستند، افزود: امیدوارم به لطف خداوند و همت این عزیزان شاهد رشد و شکوفایی هر چه بیشتر کشور باشیم.

در ادامه، مدیرعامل شرکت پتروشیمی گچساران با اشاره به اینکه بانک اقتصادنوین در هلدینگ پتروشیمی خلیج‌فارس جایگاه ویژه‌ای دارد، گفت: سرآغاز هر پروژه و تحول عظیم آن، تامین مالی است و خانواده پتروشیمی گچساران قدردان اعتماد و همراهی بانک اقتصادنوین است که در این مهم عملکردی فراتر از انتظار داشت.

مصطفی حیدریان با بیان اینکه در فروردین سال 1399 این سایت شرایط بسیار نامطلوبی داشت، افزود: شرایط به‌گونه‌ای بود که عملیات این سایت متوقف شده بود و دوهزار و 800 نفر نیروی کار این سایت در آستانه بیکاری قرار داشتند اما از یک سال و نیم گذشته با حمایت به‌موقع بانک اقتصادنوین انقلابی در این مجموعه رخ داد و خوشبختانه امروز شاهد پیشرفت 90درصدی این پروژه هستیم و از پایان سال جاری نیز بهره‌برداری از این پروژه به‌تدریج آغاز خواهد شد.

او همچنین گفت: بانک اقتصادنوین با پویایی و چابکی و بدون بوروکراسی‌های رایج اداری به یاری ما آمد و این پروژه را نجات داد که جای تبریک و تشکر فراوان دارد.

مدیرعامل پتروشیمی گچساران با تاکید بر اینکه ورود بانک اقتصادنوین به طرح‌های شرکت صنایع پتروشیمی خلیج‌فارس به‌ویژه به پروژه ملی گچساران بسیار هوشمندانه بود، بیان داشت: این بانک با مشارکت سازنده در حساس‌ترین مقطع زمانی به یاری این پروژه شتافت که قطعا ‌نتیجه آن برای هر دو طرف برد-برد خواهد بود.
گفتنی است، پتروشیمی گچساران از مهم‌ترین پروژه‌های صنعت پتروشیمی است که نقش مهمی در تامین خوراک مجتمع‌های زیرمجموعه پتروشیمی باختر و مجتمع‌های پتروشیمی منطقه دنا دارد.

نگار کریمی
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: