کد خبر: ۱۹۶۸۵۵
تاریخ انتشار: ۰۳:۰۸ - ۲۰ مرداد ۱۴۰۰ - 11 August 2021
هر نوع تماس تلفنی یا مراجعه حضوری افراد یا نمایندگان شرکت‌هایی تحت عنوان همکار سازمان تامین اجتماعی برای تقاضای وجه در قبال ارائه کارت هوشمند درمان و هر خدمت بیمه‌ای و درمانی قطعا کلاهبرداری است و هرگز از سوی این سازمان انجام نمی‌شود.

سازمان تامین اجتماعی اعلام کرد: هر نوع تماس تلفنی یا مراجعه حضوری افراد یا نمایندگان شرکت‌هایی تحت عنوان همکار سازمان تامین اجتماعی برای تقاضای وجه در قبال ارائه کارت هوشمند درمان و هر خدمت بیمه‌ای و درمانی قطعا کلاهبرداری است و هرگز از سوی این سازمان انجام نمی‌شود.


به گزارش «ایسنا»، با وجود هشدارهای مکرر سازمان تامین اجتماعی و تاکید آن بر اینکه هیچ‌گاه تماسی از سوی این سازمان برای دریافت وجه در قبال خدماتی از قبیل ارائه کارت هوشمند درمان، کارت طلایی و... با بیمه‌شدگان و بازنشستگان انجام نمی‌شود، متاسفانه شاهد فریب برخی از بازنشستگان و بیمه‌شدگان از سوی افراد کلاهبردار هستیم.

بیمه‌شدگان و بازنشستگان توجه داشته باشند که در مواردی کلاهبرداران پس از دسترسی به برخی اطلاعات افراد از قبیل نام و نام خانوادگی، کد ملی، نشانی و شماره تلفن افراد یا شعبه محل بیمه‌پردازی اقدام به تماس و مراجعه می‌کنند. لازم است که عموم مردم و به‌ویژه بیمه‌شدگان و بازنشستگان به صرف مشاهده برخی اطلاعات یا ظاهر موجه افراد فریب نخورند و در صورت مواجهه با هر نوع درخواست مشکوک، بلافاصله موضوع را به پلیس اطلاع دهند. بار دیگر از بیمه‌شدگان و بازنشستگان سازمان تامین اجتماعی درخواست می‌شود، توجه داشته باشند که الکترونیکی شدن نسخه‌نویسی و حذف دفترچه‌های تامین اجتماعی به هیچ عنوان به دریافت وجه از بیمه‌شدگان و بازنشستگان به منظور ارائه کارت منجر نخواهد شد.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: