کد خبر: ۱۹۶۶۹۸
تاریخ انتشار: ۱۰:۵۴ - ۱۳ مرداد ۱۴۰۰ - 04 August 2021

دنیای‌اقتصاد: تراز ۴ماهه بانک اقتصاد نوین به هزارمیلیارد تومان نزدیک شد. این بانک در تیرماه ۱۴۰۰، در ادامه رشد کم‌سابقه خود موفق به کسب ۲هزار و ۹۵۰میلیارد ریال سود عملیاتی شد که این رقم نسبت به سود تیرماه ۱۳۹۹، بیش از ۱۰ برابر شده است.

براساس اطلاعات منتشر شده در سامانه اطلاع‌رسانی ناشران (کدال)، بانک اقتصاد نوین در تیر‌ماه ۱۴۰۰، حدود ۱۶هزار و ۸۹۰میلیارد ریال از محل واسطه‌گری مالی درآمد کسب کرده است.

همچنین سود پرداختی به منابع تامین ‌شده در این بانک به ۱۳هزار و ۹۴۰میلیارد ریال رسیده که مقایسه این دو رقم نشان از ثبت سود عملیاتی به میزان ۲هزار و ۹۵۰میلیارد ریال در تیرماه سال‌جاری دارد. این بانک در ماه مشابه سال ۱۳۹۹، حدود۶ هزار و ۳۴۶میلیارد ریال درآمد از محل واسطه‌گری مالی کسب و در مقابل رقمی حدود ۶هزار و ۵۷میلیارد ریال به منابع تامین‌شده سود پرداخت کرده بود.

سود عملیاتی بانک اقتصاد نوین در تیر‌ماه سال گذشته حدود ۷/ ۲۸۸ میلیارد ریال بود که این رقم در تیرماه امسال، بیش از ۱۰ برابر شده است. همچنین سود عملیاتی بانک اقتصاد نوین در ۴ماه ابتدایی سال ۱۴۰۰ نیز به ۹هزار و ۶۳۶میلیارد ریال رسید و یک گام دیگر به ۱۰هزار میلیارد ریال نزدیک‌تر شد. این رقم نسبت به عدد ثبت‌ شده در دوره مشابه سال قبل که حدود ۴/ ۸۲۱میلیارد ریال است، تقریبا ۱۲ برابر شده است.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: