کد خبر: ۱۹۴۸۹۲
تاریخ انتشار: ۱۵:۱۶ - ۰۳ خرداد ۱۴۰۰ - 24 May 2021
دانشکده مهندسی دریا دانشگاه صنعتی امیرکبیر و موسسه آموزشی کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران با هدف ارتقاء علمی و حفظ تعامل میان دانشگاه و صنعت تفاهم نامه همکاری امضا کردند.

 بانکداری ایرانی - دانشکده مهندسی دریا دانشگاه صنعتی امیرکبیر و موسسه آموزشی کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران با هدف ارتقاء علمی و حفظ تعامل میان دانشگاه و صنعت تفاهم نامه همکاری امضا کردند.

به گزارش ایسنا، تفاهم نامه میان دانشکده مهندسی دریا دانشگاه صنعتی امیرکبیر و موسسه آموزشی کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران توسط دکتر حمید زراعتگر رئیس دانشکده مهندسی دریا و کاپیتان فرشاد حائری مدیر عامل موسسه آموزشی کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران منعقد شده است.

هدف از انقعاد این تفاهم نامه ارتقاء علمی و کیفی متخصصان و حفظ ارتباط صنعت و دانشگاه است.

طراحی و ارائه دوره‌های آموزشی تخصصی مورد نیاز برای متخصصان کشتیرانی و یا دیگر سازمانها و شرکت‌های دریایی کشور توسط دانشکده مهندسی دریا دانشگاه صنعتی امیرکبیر با استفاده از زیرساخت‌های دانشگاه با همکاری مؤسسه آموزشی کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران از مفاد این تفاهم نامه بشمار می رود.

بر اساس این تفاهم نامه دوره آزاد مدیریت ارشد کسب و کار در کشتیرانی و لجستیک دریایی توسط دانشکده مهندسی دریا دانشگاه صنعتی امیرکبیر با همکاری موسسه آموزشی کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران طراحی شده که به زودی اجرا خواهد شد.

در این تفاهم نامه تاکید شده است که در زمان همه گیری ویروس کرونا، دوره‌ها در بستر الکترونیک و بصورت مجازی برگزار خواهد شد و پس از آن، به فراخور شرایط در خصوص حضوری و یا مجازی بودن دوره‌ها تصمیم گیری می شود.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه امیرکبیر، بر اساس این تفاهم نامه تمامی دوره‌های آموزشی بر مبنای ضوابط مقرر از سوی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و مصوبات داخلی دانشگاه برگزار می شود.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: