کد خبر: ۱۹۳۳۱۱
تاریخ انتشار: ۱۰:۴۶ - ۱۱ فروردين ۱۴۰۰ - 31 March 2021
برپایه مصوبه‌های امروز (سه‌شنبه) جلسه ستاد تنظیم بازار، کمیته تخصصی ساماندهی بازار مرغ و تخم‌مرغ در این ستاد تشکیل می‌شود.

بانکداری ایرانی- برپایه مصوبه‌های امروز (سه‌شنبه) جلسه ستاد تنظیم بازار، کمیته تخصصی ساماندهی بازار مرغ و تخم‌مرغ در این ستاد تشکیل می‌شود.

به گزارش ایرنا از وزارت صنعت، معدن و تجارت، بنا به مصوبه‌های امروز ستاد تنظیم بازار با حضور ریاست رییس جمهوری، مقرر شد کمیته‌ای تخصصی به منظور ساماندهی بازار مرغ و تخم‌مرغ تشکیل شود.

این کمیته با ریاست وزیر جهاد کشاورزی و با عضویت قائم مقام وزیر صنعت، معدن و تجارت در امور بازرگانی و دیگر مسوولان مربوطه تشکیل خواهد شد.

طبق مصوبه‌های جلسه امروز ستاد تنظیم بازار، مقرر شد این کمیته با داشتن اختیارات کامل از سوی ستاد تنظیم بازار نسبت به برنامه‌ریزی و تولید و توزیع مرغ، از طریق شرکت‌های تولیدکننده عمده مرغ و نیز با همکاری و خدمت گرفتن از ظرفیت مرغ‌داری‌های دیگر، اقدام‌های لازم را انجام دهد.

به گزارش ایرنا، در جلسه امروز ستاد تنظیم بازار «علیرضا رزم‌حسینی» وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: با هماهنگی و تعامل وزارت جهاد کشاورزی، تشکل‌های بزرگ را برای مدیریت بازار در حوزه مرغ مشخص کردیم تا کار را جلو ببرند.

وی با بیان اینکه تامین نهاده‌ها به خوبی انجام شده است، افزود: در حوزه تولید و تامین مرغ نیز مشکلی نداریم و عرضه به خوبی در حال انجام است و مردم نباید از این لحاظ نگرانی داشته باشند.

وزیر صنعت تصریح‌کرد: مردم تحت تاثیر فضا های کاذب ایجاد شده نباید خرید هیجانی داشته باشند.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: