کد خبر: ۱۹۲۶۵۸
تاریخ انتشار: ۰۷:۴۳ - ۱۹ اسفند ۱۳۹۹ - 09 March 2021
مدیرعامل بیمه ملت در مراسم افتتاح شعبه بيمه ملت در ساري
مدیرعامل بیمه ملت همچنین با بیان اینکه بیمه ملت برای سال ۱۴۰۰ آماده یک جهش بزرگ است، گفت: جهشی که با توجه به توانمندی های مجموعه و تیم فروش می تواند در سال ۱۴۰۰ اتفاقات خوبی را برای صنعت بیمه رقم بزند.

بيمه ملت در ادامه سیاست تقویت شعب و گسترش شبکه فروش، شعبه جدید خود در شهر ساري را افتتاح کرد. صبح امروز طي مراسمي شعبه ساري «بيمه ملت» با حضور دکتر اسماعيل دلفراز مدیرعامل بیمه ملت، بهروز اسد نژاد رييس هیات مدیره، معصومه معصوم بيگي عضو هيات مديره ، پيمان قرباني مدیر امور شعب و نمايندگان و كارگزاران و جمعی از مسئولان ارشد  لشکری و کشوری و نمایندگان  در شهر ساري افتتاح شد.

به گزارش بانکداری ایرانی،  اسماعيل دلفراز مدیرعامل بیمه ملت، در مراسم افتتاحیه شعبه جدید بیمه ملت در شهر ساری با اشاره به اینکه اهمیت صنعت بیمه بر کسی پوشیده نیست، گفت: صنعت بیمه، صنعتی است که هنوز درایران نتوانسته جایگاه واقعی خود را پیدا کند. این درحالی است که این صنعت نقش بسزایی در رشد و شکوفایی اقتصاد کشور دارد.

دلفراز با بیان اینکه بیمه باعث اطمینان خاطر و آرامش می شود، افزود: شرکت های بیمه ای با پوشش ریسک، یک آرامش و اطمینان خاطری را برای بیمه شدگان فراهم می کند. و در دنیای که خطرات و ریسک ها متعددی زندگی انسان ها را تهدید می کند، با پوشش بیمه ای می توان این ریسک ها را به شرکت های بیمه ای انتقال داد واطمینان خاطری را برای بیمه شدگان به ارمغان آورد.

مدیرعامل بیمه ملت با بیان اینکه صنعت بیمه در فضای کسب و کار از دو جنبه نقش بسیار موثری دارد، گفت: یک جنبه به بحث تامین مالی صنعت بیمه در زمینه های مختلفی از جمله بیمه های عمر بر می گردد که بسیار اثر گذار است و می تواند در اقتصاد نقش بسزایی را ایفا کرده و باعث شکوفایی شود. اما جنبه دوم صنعت بیمه همان «مدیریت ریسک» است. اقتصادی می تواند با آرامش و اطمینان خاطر حرکت کند که مدیریت ریسک بر آن حاکم باشد. بنابراین با انتقال ریسک به شرکت ها ی بیمه گر، می تواند در جهت شکوفاتر شدن اقتصاد گام های مطمئن تری برداشت.

دلفراز با بیان اینکه صنعت بیمه در سال ۹۸ نزدیک به ۶۰ هزار میلیارد تومان پرتفو تولید کرده، و با ضریب نفوذ ۲.۳ درصدی در جامعه بخشی از تولید ناخالص داخلی را به خود اختصاص داده است؛ تاکید کرد: هر چند این روند خیلی مقبول نیست و راه نرفته در این مسیر بسیار است، اما ارتقاء پرتفوی شرکت های بیمه در دو سه سال اخیر نشان دهنده این است که این مسیر روبه رشد است و جای امیدواری است که صنعت بیمه بتواند جایگاه خود را بیشتراز قبل پیدا کند و ارتقاء دهد.

مدیرعامل بیمه ملت در ادامه با اشاره به اینکه در سال گذشته نزدیک به ۴۰ هزار میلیارد تومان خسارت در صنعت بیمه پرداخت شده است، گفت: نزدیک به ۲۲ میلیون فقره پرنده خسارت در صنعت بیمه تشکیل شده که رقمی بالغ بر ۴۰ هزار میلیارد تومان خسارت به بیمه گران و بیمه گزاران پرداخت شده است.

دلفراز در ادامه با اشاره به اینکه متاسفانه سوانح جاده ای در کشور بسیار بالاست، به گونه‌ای که جان بسیاری از هموطنان در اثر سوانح ساختگی از دست می رود، گفت: در سال گذشته اتفاقات ناگواری را شاهد بودیم که البته هر ساله این اتفاق رخ می دهد با توجه به اینکه کشور باید به توسعه پایدار دست یابد و در توسعه پایدار حفظ جان انسان ها در اولویت قرار دارد.

مدیرعامل بیمه ملت با ابراز امیدواری از اینکه با برنامه ریزی های انجام شده این سوانح کمتر شود، گفت: ۱۷ هزر فوتی و حدود تقریباً ۳۰۰ هزار نفر مصدوم در سال گذشته اتفاق افتاده است. این در حالی است که در کشور نزدیک به ۴۵ درصد وسایل نقلیه که عمدتاً موتورسیکلت‌ها هستند، فاقد بیمه‌نامه مناسب هستند که این خود تهدید بزرگ برای صنعت بیمه و مردم به حساب می آید؛ چراکه پوشش های بیمه‌ای زمانی که ارائه داده می شود در صورت بروز هر گونه اتفاق حداقل بنیان خانواده از بین نمیرود.

دلفراز تاکید کرد: در واقع باید کشور به سمتی حرکت کند که فرهنگ بیمه‌ای به گونه‌ای در میان مردم اشاعه پیدا کند آشتی مردم با صنعت بیمه تحقق یابد در بیمه‌های عمر فاصله صنعت بیمه با کشورهای توسعه یافته بسیار بالاتر است. نزدیک به ۱۴ درصد ضریب نفوذ بیمه عمر است اما این در حالی است که در کشورهای پیشرفته بیش از ۵۰ درصد بیمه های عمر اثر گذار هستند؛ هرچند بیمه های عمر پوششی است که می‌تواند آینده بخش فوت و سرمایه گذاری را تحت کنترل خود در بیاورد.

مدیر عامل بیمه ملت ادامه داد: خوشبختانه از زمان تاسیس بیمه ملت و با حضور تیم جدید در بیمه ملت رویکرد و استراتژی خاصی طراحی شد که در سایه حرکت دراین چارچوپ اتفاقات خوبی برای این صنعت رخ داد.
او گفت: امیدواریم با افتتاح شعبه جدید در ساری و هفت شعبه دیگر که در سال آینده افتتاح خواهیم کرد، بتوانیم منشا اتفاقات خیر برای بیمه گران باشیم.

دلفراز در بخش دیگری از صحبت هایش با تشکر از خدمات همکاران خود ادامه داد: سال بسیار سختی را در شرایط کرونا را پشت سر گذاشتیم اما موفق شدیم که به لحاظ ترکیب پرتفوی و فروش اقدام کم نظیری را در صنعت بیمه رقم بزنیم به گونه ای که پیش بینی می شود پرتفوی شرکت بیمه ملت امسال به ۲ هزار میلیارد تومان برسد. که این اتفاق بسیار بزرگی است و مدیون تلاش تمام همکاران هستیم.

مدیرعامل بیمه ملت همچنین با بیان اینکه بیمه ملت برای سال ۱۴۰۰ آماده یک جهش بزرگ است، گفت: جهشی که با توجه به توانمندی های مجموعه و تیم فروش می تواند در سال ۱۴۰۰ اتفاقات خوبی را برای صنعت بیمه رقم بزند.

دلفراز در ادامه گفت: سطح توانگری یک برای بیمه ملت طی ۹ سال متوالی اتفاق افتاد و سال گذشته با کسب رتبه ۲۷۹ توانستیم به عنوان توانگرترین شرکت بیمه ای شناخته شویم. اما توانگری اصلی بیمه ملت، توانگری پرسنل و همکاران فروش است که توانسته با همدلی و یکرنگی اتفاقات خوبی را در بیمه ملت رقم بزند.

مدیرعامل بیمه ملت همچنین با اشاره به تحقق افزایش سرمایه کم نظیر در بیمه ملت، عنوان کرد: بیمه ملت درصدد است تا سرمایه خود را ۱۰۵۰درصد افزایش دهد، که مقدمات آن انجام شده که تاییدیه حسابرس نیز گرفته شده که برای بورس ارسال خواهد شد.

او تاکید کرد که با این اتفاق خوب بیمه ملت به عنوان بزرگترین شرکت بیمه‌ خصوصی در آسمان صنعت بیمه ای کشور خواهد درخشید و امیدوارم که این اتفاق باعث شود تا سال آینده هم برای بیمه گزاران و هم برای شرکت بیمه اتفاقات خوبی رقم بخورد و از تلاشی که همکاران ما در هیئت مدیره انجام دادند تا این مهم تحقق یابد، جای تشکر وقدرانی دارد.


مدیرعامل بیمه ملت افزود: امیدواریم با این افزایش سرمایه و رسیدن به عدد ۳۲۰۰ میلیارد تومانی که نشان دهنده اقتدار بیمه ملت است، نویدبخش روزهای طلایی تری برای بیمه ملت باشیم و امید می‌رود بیمه‌ملت در مسیر رو به رشدی که برای خود ترسیم کرده قدم های محکم تری بردارد.


دلفراز در بخش بعدی صحبت های خود بیان کرد: در سال جاری پرتفوی های بسیار پر قدرتی در بیمه ملت نهادینه شد، قرارداد بیمه ملت با دانشگاه آزاد و همچنین سازمان بازنشستگی از مهمترین قراردادهای شرکت بیمه ملت در سال جاری به حساب می آید.
او بیان کرد: بازنشستگان به عنوان انسانهای شریفی که هم سهامدار بیمه ملت هستند و هم بزرگوارانی که بیمه نامه ‌های خود را از این شرکت بیمه خریداری می‌کنند از اهمیت و جایگاه ویژه ای در این شرکت برخوردار هستند و تلاش بنده و تمام همکاران این است که با ارائه خدمات خوب و مناسب پوشش‌های مناسب به این عزیزان رضایت آنها را نیز جلب کنیم.


او در پایان با اشاره به اینکه در واپسین روزهای سال ۹۹ در شرایط مبارزه با ویروس منحوس کرونا هستیم، ابراز امیدواری کرد که در سال جدید سلامتی و صحت برای تمام مردم دنیا حاصل شود.


گفتنی است که بیمه ملت قرار است در سال آينده ، ٦شعبه دیگر خود را نیز در مناطق مختلف کشور رسما افتتاح کند. با گشایش شعبه ساري ، تعداد شعب فعال این شرکت در سطح کشور به ٩ عدد رسید. تجلیل از نمايندگان برتر از برنامه هاي ‌های جانبی بیمه ملت در این بازگشايي است.

لیلا فریادرس
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: