کد خبر: ۱۹۰۳۷۸
تاریخ انتشار: ۱۴:۵۶ - ۲۷ دی ۱۳۹۹ - 16 January 2021
برنامه "تهران ۲۰" امشب (شنبه ۲۷ دی ماه) به بررسی و تحلیل وضعیت نیرگاه های برق استان تهران و علت خاموشی‌های اخیر شهر تهران می‌پردازد.

بانکداری ایرانی- برنامه "تهران ۲۰" امشب (شنبه ۲۷ دی ماه) به بررسی و تحلیل وضعیت نیرگاه های برق استان تهران و علت خاموشی‌های اخیر شهر تهران می‌پردازد.

به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی شبکه پنج سیما، مصطفی رجبی مشهدی، سخنگوی صنعت برق و معاون برنامه ریزی و امور اقتصادی توانیر امشب به برنامه "تهران ۲۰" می‌آید تا به تبیین و بررسی وضعیت نیروگاه‌های برق استان تهران در تامین برق مورد نیاز و علت خاموشی‌های اخیر تهران بپردازد.

مخاطبان برنامه "تهران ۲۰" می‌توانند پیام‌های خود را راجع به موضوعات و محورهای برنامه از طریق سامانه پیامکی ۱۰۰۰۰۵۲۰ یا با شماره تلفن گویای ٢٧٨٦٥٠٥٥ در میان بگذارند. "تهران ۲۰" روزهای زوج با اجرای "محمد دلاوری" و روزهای فرد با اجرای "علی مروی" از شنبه تا چهارشنبه هر هفته راس ساعت ۲۰ از شبکه پنج سیما پخش می‌شود.

این برنامه کاری از گروه تهران و شهروندی است که به تهیه کنندگی حسن نظری و با سردبیری محمد محسن فیضی پور روانه آنتن شبکه پنج سیما می‌شود.

برچسب ها: خاموشی ، مصرف برق ، تهران 20
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: