کد خبر: ۱۹۰۱۰۴
تاریخ انتشار: ۱۲:۵۸ - ۲۰ دی ۱۳۹۹ - 09 January 2021
سود هر سهم بانک کارآفرین 573 درصد رشد کرده و در سال جاری هیچ گزارش حسابرسی غیر مقبولی از شرکتهای تابعه بانک دریافت نکردیم.

 سود هر سهم بانک کارآفرین 573 درصد رشد کرده و در سال جاری هیچ گزارش حسابرسی غیر مقبولی از شرکتهای تابعه بانک دریافت نکردیم.

 محمدرضا فرزین مدیر عامل بانک کارآفرین با اعلام خبر رشد 573 درصدی هر سهم بانک کارآفرین توضیح داد: اطلاعات و آمار تائید شده نشان می دهد که سود خالص شرکت کارگزاری بانک در شش ماهه ابتدای سال جاری منتهی به 31 شهریور ماه به523 میلیارد ریال رسیده است، که این میزان برای مدت مشابه سال 98؛78 میلیارد ریال بوده که نشان دهنده رشد573 درصدی نسبت به دوره مشابه سال قبل است.

وی همچنین با تکیه بر آمار و ارقام تائید شده سود خالص صرافی بانک کارآفرین منتهی به شش ماهه ابتدای سال ٩٨، را 61 میلیارد ریال خواند که این رقم در مدت مشابه سال ٩٩به ٣٢٧ میلیارد ریال رسیده که رشد435 درصدی نسبت به دوره مشابه قبل را ثبت کرده است.

به گفته مدیرعامل بانک کارآفرین، سود شرکت لیزینگ کارآفرین در شهریور ٩٨ به 64 میلیارد ریال رسید که این رقم با رشد 336 درصدی در شهریور ٩٩ به 279 میلیارد ریال رسید.

فرزین با تاکید بر این که هیچ گزارش حسابرسی غیر مقبولی را نپذیرفتیم و در 6 ماه ابتدای سال تمام گزارشات حسابرسی شرکتهای تابعه مقبول بوده است؛ افزود: رشدهای ثبت شده در بانک نتیجه زحمات هیات مدیره، مدیران و کارکنان بانک است و همه در این موفقیت سهم داشته اند./ بانک کارآفرین

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: