کد خبر: ۱۸۷۱۲۸
تاریخ انتشار: ۰۰:۱۲ - ۱۶ آبان ۱۳۹۹ - 06 November 2020
کارشناس سازمان هواشناسی گفت:‌ پایتخت، شنبه شب بارانی و خنک می‌شود، از یکشنبه وزش باد و کاهش دما در تهران رخ می‌دهد و کاهش دما دوشنبه نیز تداوم خواهد یافت.

به گزارش ایرنا از وزارت راه و شهرسازی، «امین‌حسین نقشینه» افزود: امروز و فردا در بخش‌هایی از شمال‌غرب و غرب، بارش باران، رگبار و رعد و برق و وزش باد خواهیم داشت.

وی بیان ‌داشت: سایر مناطق کشور امروز و فردا جوی پایدار خواهند داشت که در شهرهای صنعتی و پُرجمعیت غبار محلی انتظار می‌رود.

کارشناس سازمان هواشناسی ادامه ‌داد: شنبه و یکشنبه سامانه بارشی در سواحل دریای خزر، دامنه‌های جنوبی البرز، بخش‌هایی از شمال‌شرق و جنوب‌غرب گسترش خواهد یافت و یکشنبه شدت بارش در سواحل مرکزی و غربی دریای خزر خواهد بود.

به گفته وی، دوشنبه هفته آینده در نواحی غرب و جنوب‌غرب، دامنه‌های زاگرس مرکزی، دامنه‌های جنوبی البرز و با شدت کمتر بخش‌هایی از شمال غرب و سواحل غربی دریای خزر، بارانی خواهد شد.

نقشینه اضافه ‌کرد: از امروز تا شنبه کاهش دما در غرب، شمال‌غرب و سواحل دریای خزر چهار تا ۶ درجه خواهد بود و شنبه و یکشنبه این کاهش دما ۶ تا هشت درجه در شمال‌شرق کشور رخ خواهد داد.

به گفته کارشناس سازمان هواشناسی دریای خزر، شنبه و یکشنبه مواج و متلاطم می‌شود.

وی اضافه کرد: پیش‌بینی می‌شود تهران امروز و فردا قسمتی ابری باشد و غبار محلی در برخی از مناطق شکل بگیرد.

بر اساس اظهارات کارشناس سازمان هواشناسی، بیشینه دمای امروز و فردا در تهران ۲۳ درجه، یکشنبه ۲۱ و دوشنبه ۱۹ درجه سانتی‌گراد خواهد شد.

برچسب ها: آب و هوا ، تهران ، بارندگی
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: