کد خبر: ۱۸۶۷۲۶
تاریخ انتشار: ۱۷:۱۶ - ۱۰ آبان ۱۳۹۹ - 31 October 2020
شاخص بورس در جریان معاملات امروز بازار سرمایه با ثبت رشد ۱۷ هزارواحدی، در ارتفاع یک ‌میلیون و ۳۰۵ هزار واحد قرار گرفت.

به گزارش تسنیم، در جریان دادوستدهای امروز بازار سرمایه بیش از 7میلیارد و 259میلیون سهم و حق‌تقدم به‌ارزشی بالغ بر 6هزار و 852میلیارد تومان در بیش از یک‌میلیون و 56هزار نوبت مورد دادوستد قرار گرفت و شاخص بورس با رشد 17هزار و 648واحدی در ارتفاع یک‌میلیون و 305هزار و 332واحد قرار گرفت.

بیشترین اثر مثبت بر دماسنج بازار سهام در روز جاری به نام نمادهای معاملاتی شرکت‌های فولاد مبارکه اصفهان، ملی صنایع مس ایران و معدنی و صنعتی گل گهر شد و در مقابل شرکت‌های صنایع پتروشیمی خلیج فارس، پارس الکتریک و کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران با افت خود مانع افزایش بیشتر نماگر بازار سهام شدند.

بر اساس این گزارش، در بازارهای فرابورس ایران هم با معامله یک میلیارد و 637میلیون ورقه به‌ارزش 2هزار و 685میلیارد تومان در 620هزار و 992نوبت، شاخص فرابورس (آیفکس) 142واحد رشد کرد و در ارتفاع 16هزار و 267واحد قرار گرفت.

در این بازار هم امروز بیشترین اثر مثبت بر شاخص فرابورس به نام نمادهای معاملاتی شرکت‌های پلیمر آریا ساسول، سرمایه‌گذاری سپهر صادرات و ذوب‌آهن اصفهان شد و در مقابل شرکت‌های بانک دی، پالایش نفت لاوان و تولید نیروی برق دماوند بیشترین اثر منفی را بر این شاخص به نام خود ثبت کردند.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: