کد خبر: ۱۸۱۹۲۵
تاریخ انتشار: ۰۹:۱۳ - ۰۷ مرداد ۱۳۹۹ - 28 July 2020
بانک صادرات در جایگاه جدید سومین بانک بزرگ بورسی، گزارش عملکرد چهارمین ماه دوره مالی جاری را منتشر کرد و با بازدهی جالب ۴۸۰ درصدی سهام روبرو شد .

 بانک صادرات که با سرمایه 17.5 هزار میلیارد تومانی پس از بانک تجارت و ملت در جایگاه جدید سومین بانک بزرگ بورسی قرار گرفته، گزارش فعالیت چهارمین ماه دوره مالی منتهی به اسفند 99 را منتشر کرد.
 
به گزارش بانکداری ایرانی ، بانک صادرات در جایگاه جدید سومین بانک بزرگ بورسی، گزارش عملکرد چهارمین ماه دوره مالی جاری را منتشر کرد و با بازدهی جالب ۴۸۰ درصدی سهام روبرو شد .
 
بر این اساس، "وبصادر" در این مدت 1.6 هزار میلیارد تومان درآمد حاصل از تسهیلات اعطایی شناسایی و 1.7 هزار میلیارد تومان سود سپرده گذاری پرداخت کرده که با این حساب در چهارمین ماه سال ، تراز عملیاتی منفی 111.5 میلیارد تومانی را ثبت کرده است.
 
جمع درآمد تسهیلات اعطایی و سود سپرده های سرمایه گذاری این بانک در پایان چهارمین ماه سال به 5.7 و 6.6 هزار میلیارد تومان رسیده که نسبت به مدت مشابه سال قبل با 3.9 و 4.6 هزار میلیارد تومان، حکایت از افزایش درآمدها و سود پرداختی به سپرده های سرمایه گذاری دارد.
 
هزینه سپرده های کوتاه مدت این بانک بورسی نیز درحالی 341.4 میلیارد تومان بوده که این رقم در دوره مشابه سال گذشته 273.6 میلیارد تومان بوده است.
 
همچنین بررسی بازدهی سهام این شرکت از ابتدای سال جاری تا 31 تیر نشان می دهد قیمت هرسهم "وبصادر" در پنجم فروردین 751 ریال بوده و طی 73 روز کاری به قیمت 4360 ریالی رسیده که حکایت از بازدهی جالب 480 درصدی دارد.
علی سوری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: