کد خبر: ۱۸۱۵۵۶
تاریخ انتشار: ۱۶:۰۹ - ۲۸ تير ۱۳۹۹ - 18 July 2020
مراسم معارفه جناب آقای سید محمد حسین رسول زاده حسینی به عنوان معاونت بین الملل وامور ارزی موسسه اعتباری ملل در صبح روز شنبه مورخ 1399/4/28 با حضور اعضای هیئت مدیره و معاونین موسسه در سالن کنفرانس ساختمان مرکزی برگزار گردید.
 به گزارش روابط عمومی موسسه اعتباری ملل مراسم معارفه جناب آقای سید محمد حسین رسول زاده حسینی به عنوان معاونت بین الملل وامور ارزی موسسه اعتباری ملل در صبح روز شنبه مورخ 1399/4/28 با حضور اعضای هیئت مدیره و معاونین موسسه در سالن کنفرانس ساختمان مرکزی برگزار گردید.

در این مراسم مدیرعامل موسسه اعتباری ملل ابراز امیدواری کردند با حضور آقای رسول زاده که تجربه ای در خصوص مسائل ارزی در بانک مرکزی دارند بتوانیم برای سهولت در امور مشتریان خدمات ارزی مناسب را ارئه نماییم و در ادامه جلسه آقای رسول زاده حسینی را به سمت معاونت بین الملل و امور ارزی موسسه اعتباری ملل را معرفی نمودند.

آقای سید محمد حسین رسول زاده حسینی معاونت بین الملل و امور ارزی موسسه پیش از این مدیر اداره سیاستها و مقررات ارزی بانک مرکزی بوده اند.

گفتنی است پیش از این مدیریت کل مقررات، مجوزهای بانکی و مبارزه با پولشویی اداره مجوزهای بانکی بانک مرکزی با دسترسی موسسه اعتباری ملل به سامانه یکپارچه معاملات ارزی(نیما) به منظور خرید و فروش ارز و نیز عضویت در بازار بین بانکی ارز تهران به منظور انجام معاملات ارزی بانک مرکزی موافقت نموده بود.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: