کد خبر: ۱۶۱۳۵۱
تاریخ انتشار: ۰۹:۲۱ - ۰۶ تير ۱۳۹۸ - 27 June 2019
ستاره اسکندری که حالا یک هفته پس از انتشار ویدئوی یک پاپاراتزی از او در ترکیه به کشور بازگشته، در مراسمی سینمایی در تهران حضور پیدا کرد.

ستاره اسکندری که حالا یک هفته پس از انتشار ویدئوی یک پاپاراتزی از او در ترکیه به کشور بازگشته، در مراسمی سینمایی در تهران حضور پیدا کرد.

این حرکت او بر خلاف رفتار چهره هایی چون رامبد جوان و همسرش نگار جواهریان و نیز مهناز افشار بود که انتشار تصاویر و اخباری درباره آنان طی هفته های اخیر، حسابی جنجالی شد و ظاهراً هم به همین دلیل ترجیح داده اند فعلاً قید بازگشت به کشور را بزنند تا احتمالاً از تبعات این مسائل دور بمانند.

ستاره اسکندری بعد از حاشیه‌های اخیر در تهران+عکس

البته این در حالی است که بعد از انتشار ویدئوی اخیر از ستاره اسکندری، خیلی ها با تفکیک او از سلبریتی هایی که رفتارشان با نوشته ها و صحبتهایشان نمی خواند، او را در میان هنرمندانی جای دادند که سالها خاک صحنه خورده و همیشه نیز بی حاشیه بوده است.

به گزارش بانی فیلم، اسکندری دیشب در مراسم آیین دیدار با عوامل مستند «قاضی و مرگ» به کارگردانی حسن خادمی که در خانه هنرمندان برگزار شد، حضور یافت. این مستند به زندگی قاضی عزیزمحمدی یکی از معروف‌ترین و پرکارترین قاضی‌های جنایی ایران می‌پردازد.

برخورد دقیق و منصفانه با اتفاقات رخ داده برای هنرمندانی مردمی و اصیل که بر خلاف برخی سلبریتی ها، جایگاهشان نزد افکار عمومی متزلزل نشده، می تواند بهترین روش برای گذر از بحرانهای مقطعی برای آنان باشد.

بانی فیلم

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: