کد خبر: ۱۴۶۹۳۷
تاریخ انتشار: ۱۴:۴۶ - ۲۶ آبان ۱۳۹۷ - 17 November 2018
باشگاه بارسلونا قصد تمدید قرارداد با توماس فرمالن را ندارد و این مدافع بلژیکی آخرین ماه های حضورش در جمع ابی و اناری ها را سپری می کند.
به گزارش "ورزش سه"، فرمالن تابستان 2014 بود که با نظر مستقیم زوبی زارتا، مدیر ورزشی وقت بارسا، جذب این باشگاه شد. او در آرسنال یکی از کاپیتان ها بود با این حال ترجیح داد وارد چالشی بزرگتر بشود.

شرایط برای فرمالن در بارسا خوب پیش نرفت و او فصل اول را به دلیل مصدومیت های متوالی از دست داد. فصل دوم شرایط برای او بهتر شد و توانست در چند بازی به میدان برود اما سپس به رم قرض داده شد. در نهایت او پس از یک سال ناموفق در رم به بارسا بازگشت اما در دو سال اخیر بازهم مصدومیت های متعدد مانع از درخشش او شده است.

طبق ادعای اسپورت، مسئولان بارسا به این نتیجه رسیده اند که قرارداد فعلی فرمالن که تا پایان فصل اعتبار دارد را تمدید نکنند و او می تواند از ژانویه با تیم های مدنظرش وارد مذاکره شده و سپس به عنوان بازیکن آزاد بارسا را ترک کند.

به این ترتیب فرمالن را باید اولین جدا شده قطعی تابستان 2019 بارسلونا دانست. سران بارسا قصد دارند یک مدافع جدید به خدمت بگیرند و همچنین فرصت بیشتری در اختیار چومی و کوئنکا، دو مدافع تیم های پایه ای قرار دهند.
برچسب ها: بارسا ، بارسلونا ، فرمالن
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: