کد خبر: ۱۳۹۲۱۹
تاریخ انتشار: ۱۵:۳۰ - ۰۷ مرداد ۱۳۹۷ - 29 July 2018
سرمربی اتلتیکومادرید می‌گوید انتظار دارد بازیکن مدنظر اینتر را به زودی در تمرینات تیمش ببیند و اینکه هموطن خودش را به ستاره جدید یوونتوس ترجیح می‌دهد.
به گزارش صدای ایران از تسنیم، دیه‌گو سیمئونه ظاهراً از وضعیت اردوی پیش فصل تیمش راضی است و انتظار دارد که با بازگشت بازیکنان ملی‌پوشش اوضاع بهتر از این هم بشود.

سیمئونه که اردوی پیش فصل تیمش در خاور دور برگزار شده است، در گفت‌و‌گو با خبرنگاران راجع به وضعیت چند بازیکن روخی‌بلانکو از جمله لوسیانو ویه‌تو و کوین گامیرو دو بازیکنی که احتمال جدایی آنها از قهرمان لیگ اروپا طی هفته‌های آتی وجود دارد، گفت: ما معتقدیم که بهترین شیوه احترام گذاشتن به بازیکنان‌مان شرکت دادن آنها در تمرینات‌مان و کار کردن با آنها به بهترین شیوه ممکن تا زمانی حضورشان در این تیم است. کوین مانند دیگر اعضای تیم در خدمت تیم بوده است. لوسیانو هم به شیوه‌ای مشابه با تیم کار و تلاش کرده که توانایی‌هایش را نشان دهد.

بازیکن دیگری که آینده‌اش در هاله‌ای از ابهام قرار دارد، سیمه ورسالیکوی کروات است که گفته می‌شود اینتر او را می‌خواهد. سیمئونه در این باره هم تأکید کرد: ما از عملکرد سیمه بسیار راضی هستیم. او در جام جهانی بسیار خوب بازی کرد و توانایی‌هایش را در فاز هجومی نشان داد و بسیار باانگیزه هم بازی می‌کرد. ما انتظار داریم که او را ششم آگوست در تمرینات ببینیم و برای ما جلب رضایت او بسیار مهم است. من از آنچه که ورسالیکو برای ما انجام داده راضی هستم وامیدوار که او به کارش در کنار ما ادامه دهد چون برای ما بازیکن مهمی است.

از اولیویه ژیرو به عنوان یکی از بازیکنانی که اتلتیکو در پنجره نقل و انتقالات تابستان امسال قصد خرید او را دارد یاد می‌شود. سیمئونه درباره این موضوع گفت: مسئولیت خرید و فروش بازیکنان برعهده مدیران ورزشی باشگاه است و صحبت کردن درباره یکسری اسامی خاص سخت است. تا زمانی که بازار نقل و انتقالات تعطیل شود، هر اتفاقی ممکن است رخ دهد و ما باید حواس‌مان جمع باشد. در حال حاضر بیشتر از این نمی‌توانم چیزی بگویم.

سرمربی آرژانتینی روخی بلانکو در پاسخ به این سؤال که دلیل ماندن آنتوان گریزمان در این تیم با وجود دریافت پیشنهاد از بارسلونا چه بوده است، عنوان کرد: این سؤال را باید از گریزمان بپرسید. من آنقدر برای نظرش احترام قائل هستم که نخواهم درباره احساسی که او دارد، نظر بدهم. این سؤالی خوبی است اما برای پرسیدن از خود گریزمان.

سیمئونه سپس با سؤالی درباره مقایسه میان لیونل مسی و کریستیانو رونالدو مواجه شد و در پاسخ به آن اظهار داشت: من مسی را انتخاب می‌کنم، و در این باره ذره‌ای شک ندارم. وقتی من درباره مسی و رونالدو صحبت می‌کنم نمی‌خواهم بگویم که کدامیک از آنها بهترین بازیکن دنیاست. در تیمی با حضور بازیکنان معمولی، مطمئنم که رونالدو بهتر کار می‌کند اما مسی اگر دور و برش بازیکنان بزرگی باشند، بهترین بازیکن دنیاست.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: