کد خبر: ۱۳۲۵۷۲
تاریخ انتشار: ۱۹:۰۵ - ۱۱ ارديبهشت ۱۳۹۷ - 01 May 2018
رونالدوی برزیلی، مهاجم سابق رئال مادرید به تمجید از کریستیانو رونالدو پرداخت و مدعی شد که وقتی بازی برای رئال دشوار می‌شود، ستاره پرتغالی برای تیمش گره گشا می شود.
به گزارش "ورزش سه"، سی آر سون فصل بسیار خوبی را در چمپیونزلیگ سپری کرده و در11 بازی، 15 گل به ثمر رسانده است. با وجود عدم گلزنی او در دیدار رفت، رئال با گل‌های مارسلو و مارکو آسنسیو 2-1 مقابل بایرن پیروز شد. حال رونالدو نازاریو به تمجید از کریستیانو پرداخت و مدعی شد در شرایط سخت ستاره پرتغالی به کمک تیمش می‌آید.

او گفت:" عملکرد رونالدو تا به اینجا فوق العاده بوده است، او کمتر توپ را لمس می‌کند ولی نسبت به قبل تاثیر بیشتری روی بازی دارد. او توانایی فوق العاده ای دارد و وقتی بازی به نفع تیمش نیست، همه چیز را برمی‌گرداند."

رونالدو مقابل یوونتوس موفق شد با یک ضربه برگردان استثنایی کار را به نفع رئال تمام کند و رونالدو نازاریو در این رابطه گفت:" ضربه برگردان رونالدو استثنایی بود. من هیچگاه چنین کاری نکرده بودم."
رونالدو درباره حضور نیمار در رئال گفت:" خیلی شایعات شنیده ام که نیمار به رئال خواهد آمد ولی واقعیت این است که خیلی دشوار خواهد بود زیرا او اخیرا با رقم بسیار بالایی به پاری سن ژرمن پیوسته است. فکر نمی‌کنم پول برای پاری سن ژرمن مشکل ساز باشد، حتی اگر رئال رقم بالایی پیشنهاد دهد."
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: