کد خبر: ۲۱۸۳۷۵
تاریخ انتشار: ۱۳:۲۶ - ۱۱ تير ۱۴۰۳ - 01 July 2024
سخنگوی وزارت آموزش و پرورش گفت: حق التدریس ویژه نیروهای شاغل و بازنشسته به همراه فیش حقوقی آنها واریز می‌شود.

سخنگوی وزارت آموزش و پرورش گفت: حق التدریس ویژه نیروهای شاغل و بازنشسته به همراه فیش حقوقی آنها واریز می‌شود.

به گزارش خبرگزاری مهر، علی فرهادی ضمن بیان اینکه اضافه پرداخت حق التدریس اردیبهشت معلمان با حقوق خرداد پرداخت شده است، گفت: پیش از این هفت تا هشت ماه حق التدریس معلمان با تأخیر پرداخت می‌شد.

به گفته وی حق التدریس ویژه نیروهای شاغل و بازنشسته به همراه فیش حقوقی آنها واریز می‌شود.

پرداخت معوقات نیروهای خرید خدمات به زودی

فرهادی با اشاره به اینکه معوقات نیروهای خرید خدمات آموزشی نیز تا پایان اسفندماه تسویه شده است گفت: حقوق فروردین نیز به‌زودی واریز خواهد شد.

وی با بیان اینکه حق الزحمه امتحانات دی ماه ۱۴۰۲ نیز پرداخت شده است در خصوص پاداش پایان خدمت بازنشستگانی که فرودین تا مرداد سال ۱۴۰۲ بازنشسته شده‌اند، اظهار کرد که این پاداش تاکنون پرداخت نشده اما سعی می‌شود تیر یا مرداد امسال پرداخت شود و پس از آن پاداش پایان خدمت سایر بازنشستگانی که سال ۱۴۰۲ بازنشسته شده‌اند، پرداخت خواهد شد.

فرهادی ادامه داد: ۳۰ تا ۴۰ درصد احکام بازنشستگان سال ۱۴۰۰ تا ۱۴۰۲ که در نظام رتبه بندی اعتراض کرده بودند و نیازمند اصلاح بود، باقی مانده که به زودی انجام خواهد شد.

پرداخت معوقه سه ماه ابتدایی کمک معیشت سرایداران تا پایان تیرماه

سخنگوی وزارت آموزش و پرورش درباره پرداخت نشدن دو میلیون تومان سرایداران در احکامشان هم گفت: حقوق سرایداران مبتنی بر قانون پرداخت شده است و چون حقوق این قشر زحمتکش کافی نیست، با سازمان برنامه و بودجه هماهنگ شده تا مبلغی تحت عنوان کمک حقوقی یا کمک معیشتی برای آنها در نظر گرفته شود که سال گذشته یک میلیون تومان بود که مقرر شد در بودجه ۱۴۰۳ این مبلغ دو میلیون تومان در نظر گرفته شود که پرداخت خواهد شد.

فرهادی اضافه کرد: تیرماه معوقه فروردین، اردیبهشت و خرداد این کمک معیشتی تا دو میلیون تومان پرداخت خواهد شد.

نگار کریمی
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: