کد خبر: ۲۱۷۵۳۸
تاریخ انتشار: ۰۶:۱۷ - ۳۰ ارديبهشت ۱۴۰۳ - 19 May 2024
مدیرعامل بانک سپه در همایش مدیران ارشد؛
ابراهیمی این همایش را نقطه عطفی در تاریخ بانک سپه عنوان کرد و گفت: امسال به جهت تحقق بسیاری از اهداف پیش بینی شده و انجام اقدامات اولویت دار برنامه‌ریزی شده در سنوات گذشته و با همیاری، تلاش، زحمات خالصانه و هم‌افزایی یکایک مدیران و کارکنان، بسیاری از موانع و مشکلات مرتفع شده و وارد مرحله جدیدی از زیست بانک سپه شده‌ایم؛ لذا کیفیت فعالیت‌ها و دامنه توقعات در سال جاری متفاوت‌تر از قبل است.

آیت اله ابراهیمی در همایش سراسری مدیران ارشد بانک سپه، رویکردها، سیاست‌ها و برنامه‌های اجرایی سال ۱۴۰۳را تشریح کرد.

به گزارش  پایگاه اطلاع‌رسانی بانک سپه، آیت‌اله ابراهیمی، مدیرعامل بانک سپه در همایش سراسری مدیران ارشد بانک سپه که با حضور اعضای هیأت مدیره و هیأت عامل، مدیران امور و مناطق، مدیران ارشد، رؤسای شعب ممتاز مستقل و حضور وبیناری معاونان مناطق در مجموعه آموزشی کوثر بابلسر برگزار شد، رویکردها، سیاست‌ها و برنامه‌های اجرایی بانک در سال ۱۴۰۳ را تبیین و بر اهتمام و تمرکز جدی تمامی ارکان بانک حول برنامه‌های اولویت‌دار و بانکداری دیجیتال تأکید کرد.

ابراهیمی این همایش را نقطه عطفی در تاریخ بانک سپه عنوان کرد و گفت: امسال به جهت تحقق بسیاری از اهداف پیش بینی شده و انجام اقدامات اولویت دار برنامه‌ریزی شده در سنوات گذشته و با همیاری، تلاش، زحمات خالصانه و هم‌افزایی یکایک مدیران و کارکنان، بسیاری از موانع و مشکلات مرتفع شده و وارد مرحله جدیدی از زیست بانک سپه شده‌ایم؛ لذا کیفیت فعالیت‌ها و دامنه توقعات در سال جاری متفاوت‌تر از قبل است.

وی با اشاره به موفقیت‌های سال گذشته بانک سپه، خاطرنشان کرد: موضوع افزایش سرمایه بانک، وصول مطالبات از دولت، مرتفع شدن مشکلات مالیات بانک‌های ادغام شده، پیاده سازی سامانه آرد و نان (نانینو)، اخذ رتبه برتر در رشد منابع ریالی میان شبکه بانکی کشور، راه اندازی نسخه جدید سامانه نگین، راه اندازی نئو بانک، افزایش سهم بانکداری ویژه و رشد منابع در این حوزه از جمله اقدامات مؤثر و بزرگی بود که با تلاش همه همکاران در سال گذشته محقق شد.

مدیرعامل بانک سپه برگزاری موفق جشنواره حساب‌های قرض‌الحسنه پس‌انداز را از دیگر اقدامات بزرگ سال گذشته عنوان کرد و ادامه داد: با اقدامات رسانه‌ای و تبلیغی مناسب برای ترویج و ترغیب مردم به منظور مشارکت در سنت پسندیده قرض‌الحسنه و با مجاهدت و تلاش همکاران برای نخستین بار در بانک سپه جشنواره حساب‌های قرض‌الحسنه موفقی انجام شد.

ابراهیمی از رشد مناسب سپرده‌های طرح‌های تسهیلات امتیازی خبر داد و گفت: این رشد چشمگیر نشان از توان و ظرفیت بالای بانک سپه برای ارائه تسهیلات امتیازی به آحاد مردم و اقشار مختلف جامعه دارد.

مدیرعامل بانک سپه در تشریح اقدامات صورت گرفته در حوزه فناوری اطلاعات بانک، گفت: خوشبختانه در سال گذشته گام‌های بزرگی در این حوزه برداشته شد که راه اندازی نئو بانک، سامانه خدمات اتباع (سهما)، مدیریت سامانه آرد و نان (نانینو)، سرویس امضا و سفته الکترونیک و بسیاری از اقدامات قابل توجه دیگر در این زمینه اجرا و پیاده سازی شده است.

وی با بیان اینکه در سال جاری وارد مرحله جدیدی در حوزه بانکداری دیجیتال شده‌ایم، افزود: توافقات مناسبی با برخی شرکت‌های بزرگ صورت گرفته و نتایج و خروجی آن در ارائه خدمات مطلوب‌تر به مشتریان بانک مشهود است؛ لذا باید در تعمیق، توسعه و گسترش بانکداری دیجیتال بیش از پیش بکوشیم.

ابراهیمی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به فعالیت‌های ارزی و اقدامات حوزه بین‌الملل بانک سپه، گفت: حجم عملیات ارزی بانک سپه در سال‌های اخیر رشد بسیار بالای داشته که امیدواریم با تداوم این روند نقش بزرگی در توسعه اقتصاد کشور داشته باشیم.

مدیرعامل بانک سپه سرمایه انسانی جوان، متعهد و سالم را بزرگترین نقطه قوت بانک دانست و ادامه داد: بانک سپه از کارکنان بی نظیری در میان شبکه بانکی برخوردار است؛ لذا باید قدردان این نعمت بزرگ الهی باشیم و با ارتباط مستمر و صمیمانه با همکاران در جهت رشد و شکوفایی استعدادهای آنها گام برداریم.

وی با تاکید بر اهمیت آموزش هدفمند سرمایه انسانی، خاطرنشان کرد: باید تلاش کنیم تا هم راستا با برنامه‌های راهبردی بانک، آموزش‌های مفید و کاربردی در دستور کار قرار گیرد.

ابراهیمی با بیان اینکه بانک سپه با بیش از ۳ هزار شعبه، دارای بزرگترین شبکه بانکی کشور است، افزود: این فرصت ویژه یک مزیت رقابتی برای بانک محسوب می‌شود، چرا که ما بیش از ۳ هزار نقطه تماس با مشتری داریم که استفاده از این ظرفیت می‌تواند مسیر تحقق اهداف را هموارتر کند.

مدیرعامل بانک سپه در ادامه بر تمرکز و اهتمام جدی تمامی ارکان بانک بر رفع موانع و نقاط قابل بهبود تاکید کرد و کنترل و نظارت بر مصرف منابع، توجه ویژه به موضوع اضافه برداشت از بانک مرکزی و افزایش سرمایه بانک را از مهمترین موضوعاتی دانست که باید در اولویت همه مدیران و کارکنان قرار گیرد.

ابراهیمی سال ۱۴۰۳ را سال مهمی برای بانک سپه عنوان کرد و اظهار داشت: خوشبختانه مسیر رشد و شکوفایی بانک هموارتر از قبل است. از این رو باید بکوشیم تا با اعتماد و اطمینان به قابلیت‌ها و داشته‌های خود و اجرای دقیق و کامل برنامه‌ها و سیاست‌های ابلاغی، رشد و اعتلای روزافزون بانک سپه را تسریع و تسهیل کنیم.

مدیرعامل بانک سپه در پایان سخنان خود با تقدیر و تشکر ویژه از تمامی مدیران و کارکنان این بانک خاطرنشان کرد: تلاش‌ها و مجاهدت‌های شبانه روزی و بی وقفه همکاران نزد پروردگار محفوظ است و امیدواریم این بانک هر چه بهتر و بیشتر در مسیر خدمت به کشور، مردم و اهداف مقدس نظام جمهوری اسلامی گام بردارد.

نگار کریمی
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: