کد خبر: ۲۱۵۷۵۳
تاریخ انتشار: ۰۸:۰۳ - ۲۳ بهمن ۱۴۰۲ - 12 February 2024
عضو اجرایی هیات‌‌مدیره بانک صادرات ایران در مراسم امضای تفاهم‌‌نامه بین بانک و دانشگاه صنعتی امیرکبیر، از بورس تحصیلی دانشجویان نخبه خبر داد.

عضو اجرایی هیات‌‌مدیره بانک صادرات ایران در مراسم امضای تفاهم‌‌نامه بین بانک و دانشگاه صنعتی امیرکبیر، از بورس تحصیلی دانشجویان نخبه خبر داد.

به گزارش روابط‌‌عمومی بانک صادرات ایران، به منظور توسعه همکاری و تعامل در زمینه حمایت از طرح‌‌ها و فرآیندهای دانشگاهی، کمک به دانشجویان و تامین‌‌مالی تولید دانش، بانک صادرات ایران با دانشگاه صنعتی امیرکبیر تفاهم‌‌نامه همکاری امضا کرد.

در این تفاهم‌‌نامه که طی مراسمی به امضای یاسر مرادی عضو اجرایی هیات‌‌مدیره بانک و علیرضا رهایی رئیس دانشگاه صنعتی امیرکبیر (پلی تکنیک تهران) رسید، همکاری علمی، مشاوره‌‌ای و هم‌‌افزایی ظرفیت‌‌های موجود و پوشش زمینه‌‌های نظری و علمی طرفین در تعریف و اجرای طرح‌‌های پژوهشی و آموزشی مشترک با محوریت بانکداری هوشمند، علم‌‌داده، هوش مصنوعی و سایر زمینه‌‌ها در راستای تقویت ارتباط متقابل مورد توافق قرار گرفت. یاسر مرادی در این مراسم از آمادگی بانک صادرات ایران برای بورسیه تحصیلی دانشجویان نخبه خبر داد و افزود: حمایت مالی از طرح‌‌ها و فرآیندهای پژوهشی دانشگاه صنعتی امیرکبیر در توسعه علم و تولید دانش مورد تاکید بانک صادرات ایران است. او همچنین همکاری با پارک علم و فناوری این دانشگاه را از دیگر موارد مورد توجه در امضای این تفاهم‌‌نامه اعلام کرده و گسترش این فرآیندها را زمینه‌‌ساز تقویت بیشتر همکاری و پرداخت تسهیلات و تعهدات به دانشگاه امیرکبیر تهران عنوان کرد.

نگار کریمی
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: