کد خبر: ۲۱۵۴۴۷
تاریخ انتشار: ۰۸:۱۰ - ۰۷ بهمن ۱۴۰۲ - 27 January 2024
رئیس اداره کل صادرات کالا بانک توسعه صادرات ایران با مدیرعامل و معاونت‌‌‌های سازمان مناطق آزاد چابهار دیدار و آمادگی این بانک را برای حمایت از فعالان اقتصادی اعلام کرد.

رئیس اداره کل صادرات کالا بانک توسعه صادرات ایران با مدیرعامل و معاونت‌‌‌های سازمان مناطق آزاد چابهار دیدار و آمادگی این بانک را برای حمایت از فعالان اقتصادی اعلام کرد.

به گزارش روابط عمومی بانک توسعه صادرات ایران سیدحسین حسینیان، در دیدار با امیر مقدم، ضمن تاکید بر توسعه همکاری‌‌‌ها، بر ظرفیت سازمان مناطق آزاد بر ترغیب و جذب سرمایه‌گذاران و فعالان اقتصادی برای استفاده از تسهیلات و خدمات بانک توسعه صادرات ایران تاکید کرد و گفت: بانک توسعه صادرات ایران آمادگی تامین مالی ریالی پروژه‌‌‌‌های صادرات‌‌‌محور را در مناطق آزاد دارد.

وی اعلام کرد: شرکت تامین سرمایه تمدن، از شرکت‌های زیرمجموعه بانک توسعه صادرات ایران، نیز بستر مناسبی برای تامین مالی شرکت‌های صادراتی فعال در مناطق آزاد با اولویت استفاده از منابع بازار سرمایه است. گفتنی است، رئیس اداره کل صادرات بانک توسعه صادرات ایران به همراهی رئیس شعبه این بانک در چابهار از دو واحد تولیدی صادرات‌‌‌محور فعال در منطقه بازدید و با مدیران ارشد این شرکت‌ها دیدار کردند.

این جلسات با هدف معرفی خدمات و تسهیلات بانک توسعه صادرات ایران و تشریح مواضع در چارچوب سیاست‌‌‌های اعتباری ابلاغی بانک، برای حمایت از شرکت‌های تولیدی صادرات‌‌‌محور چابهار تشکیل شده است.

شرکت پارس آلیاژ مکران، واحد صنعتی فعال در حوزه محصولات معدنی و استخراج کانی‌‌‌های فلزی و شرکت بنیانِ رخشان تجارت، واحد تولیدی نوآور و فعال در عرصه صنایع غذایی و محصولات کودک بوده که درصدد توسعه فعالیت‌‌‌های صادراتی خود هستند. در گفت‌وگوی مستقیم و دیدار با مدیران ارشد شرکت‌های یادشده بر ضرورت همفکری و تبادل نظر در خصوص نحوه تامین مالی و حمایت بیشتر از صنایع این منطقه توسط بانک توسعه صادرات ایران تاکید شد.

نگار کریمی
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: